Facebook

Каміни з мармуру в дизайні інтер'єру

Мармур - це природний матеріал, який використовується для оздоблювальних робіт різноманітних поверхонь. Ще з давніх часів він став затребуваним матеріалом для створення різного декору в інтер'єрі. Зовнішній вигляд мармурового вироби наповнений величністю і незвичайною красою. Мармур застосовується не тільки для облицювання фасаду будівель, але і для оформлення гарнітури, наприклад, каміна.

Особливості

Декоративний вид каміна може зіграти головну роль у створенні інтер'єру в приміщенні. Камін, який можна придбати тут, використовують не тільки як прикрасу, але і як джерело тепла. У цьому випадку потрібен особливий підхід до вибору матеріалу, з якого буде виконана піч. Прекрасним варіантом є мармур.

Необроблена природна порода мармуру практично не відрізняється від інших копалин матеріалів. В обробленому стані мармурове виріб набуває неповторний малюнок і шикарну забарвлення. Каміни з мармуру можуть істотно відрізнятися, адже елементи оформлення бувають найрізноманітніші.

Фахівці рекомендують застосовувати мармур для оздоблення каміна завдяки його природним характеристикам.

Екологічно чистий матеріал, який не завдає шкоди здоров'ю. Навіть при впливі відкритого вогню не виділяє токсичні речовини.
Висока міцність виробу, що дозволяє витримувати великі навантаження.

Стійкість до високої вологості.

Вогнестійкість матеріалу. При впливі відкритого вогню на поверхні, оброблені мармуровим каменем, залишаються під захистом.
Необмежений термін експлуатації (близько 100-150 років). Заміна облицювальний матеріал відбувається тільки в тому випадку, якщо зовнішній вигляд виробу тьмяніє або набуває неприродний відтінок.
 
Крім всіх позитивних характеристик, мармур має і негативні сторони. Добування та обробка каменю виконується досить тривалий термін, тому і собівартість мармурового вироби буде високою.

Також необхідно враховувати той факт, що конструкція з мармуру буде важити близько 200 кг, і не всі приміщення можуть витримати таке навантаження.

До речі, ось сторінка, на якій можна придбати якісні каміни за вигідними цінами.

Завдяки існуючим способам облицювання каміна мармуром фахівці можуть розробляти неповторні образи при оформленні. За допомогою шліфування можна підкреслити обсяг і структуру мармурового каменю. Ефект старіння дозволяє наблизити зовнішній вигляд печі до стародавніх часів. Полірування каменю дозволяє підсилити природні якості мармуру, а також відображення палаючого вогню.

Дизайн

Мармурові каміни мають кілька варіацій облицювального каменю.

Мармур для оздоблювальних робіт буває природним і штучним. Перша різновид видобувається в надрах Землі і має природне походження. Природні мармурові плити за рахунок високої собівартості продукції не всі можуть використовувати для внутрішньої обробки приміщень та декору гарнітури.

Штучні плити являють собою з'єднання акрилу з мінеральним наповнювачем. Штучні камені дешевші і мають величезний асортимент виробів, на відміну від натуральних порід. Але такі матеріали поступаються в довговічності природним камінню.

Є можливість комбінації натурального каменю і штучного. В цьому випадку штучні матеріали застосовують як елементи декору, а основа поверхні виконана з натуральної породи.

в Все для дому Переглядів: 1159 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022