Facebook

Як правильно вибрати інструменти для садових робіт

Асортимент садових інструментів великий, і правильний підбір інструментарію допоможе полегшити вам роботу в саду. Прекрасний доглянутий сад - завжди був предметом гордості власника. І для цього, звичайно, необхідно докласти зусиль. Садові роботи включають в себе різні дії, такі як обрізка гілок дерев, щеплення, стрижка газону і багато іншого. Для цих робіт необхідно часто спеціальні інструменти і пристосування. Щоб не витрачати зайвих сил і заощадити час, потрібно правильно підібрати інструменти для садових робіт.

 

Найпопулярнішим засобом для обрізки і видалення непотрібних гілок, стебел і великої трави є секатор. Цей інструмент являє собою ножиці для садових робіт. Щоб його придбати, варто перейти на відповідний сайт. Ним також можна виконувати оформлення крони декоративних чагарників і дерев, нарізки живців, тощо. Для фігурної стрижки використовують обвідний секатор, так як його леза здатні зробити хороший зріз, не пошкоджуючи рослину.

Секатори зі спеціальним пристосуванням у вигляді опори з заліза або сталі, що нагадує ковадло, застосовують для робіт з сухими гілками дерев...

Для жінок рекомендується використовувати для обрезочний робіт садові ножиці з «храповиком» - пристосуванням зі зворотно-обертальним механізмом. Такі ножиці легко обрізають і живі, і сухі гілки.

При виборі садових ножиць в першу чергу звертають увагу на лезо секатора. У положенні відкриття ножиць, леза повинні добре розійтися. Для обробки дерев в місцях доступ, яких обмежений, корисні будуть ножиці з звуженими лезами.

Важливе значення має вагу секатора. Якщо інструмент буде значної ваги, при роботі це створить додаткові навантаження. У разі, якщо ви хочете мати інструмент, який прослужить вам довгий час, краще зупинити свій вибір на ножицях з лезами, виконані з високовуглецевої сталі і покритих тефлоном або іншим захисним матеріалом. Період служби таких секаторів довше, ніж садових ножиць з нержавіючої сталі. Причому матеріал для ручок секаторів кращий гумовий, щоб інструмент не вислизав з рук.

в Сад і дача Переглядів: 1253 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023