Facebook

Пінополістирол для теплої водяної підлоги

Для того, щоб тепла підлога радував вас своєю ефективністю і рівномірним прогріванням, слід подбати про його теплоізоляції. Так ви зможете зменшити навантаження на підлогу і ніяких витоків теплової енергії не буде. Одним з найпопулярніших і якісних утеплювачів для теплої підлоги вважається пінополістирол.

Поняття і види

Пінополістирол verol.kh.ua/uteplitel-teploizolyaciya/penopolistirol-harkov/ ще називають і пінопластом. Являє собою він утеплювальний матеріал, які застосовується для теплої водяної підлоги. Технологія виробництва цього матеріалу полягає у вспіненні полістиролу з додаванням різних складів, який роблять його більш міцним.

Пінополістирол практично не вбирає рідину і не пропускає пари. У зв'язку з цим, навіть під впливом вологи теплоізоляційні характеристики описуваного матеріалу залишаться незмінними.

Виділяються наступні види пінополістиролу для теплої підлоги:

Бесспрессованний (до цього типу належать такі марки як: EPS, ПСБ-С та інші). Проводиться матеріал у такий спосіб: гранули висушуються, а потім вспеніваются при температурі 80 ° С, після цього їх знову сушать і піддають нагріванню. Отриманий склад розливається у форми, так він остигає і стає щільним. За вартістю беспресованний пінополістирол - найдешевший, але при цьому він дуже делікатний, тому особливою міцністю порадувати не може.

Екструдований або екструзійний (найбільш популярні ЕРС, XPS). Гранули виробляються при високій температурі і високому тиску, одночасно додають вспенівающий реагент (речовина, що складається з фреонів і двоокису вуглецю). Потім, отриманий склад видавлюють через екструдер. І на фініші його висушують.

Автоклавний (Stirofoam). Даний матеріал схожий з екструдованим, лише в процесі спінювання і спікання гранул використовується автоклав.

Пресований (ПС-4, ПС-1). у цього матеріалу теплопровідність ідентична екструдованого пінополістиролу.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1378 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022