Facebook

Електричні опалювальні котли на основі індукції

Електричне опалення заміського будинку відрізняється рядом незаперечних переваг, серед яких: простота монтажу і експлуатації, можливість регулювання теплової енергії, компактність і естетичність опалювальних приладів, відсутність необхідності в підсобних приміщеннях для зберігання палива, екологічність використовуваної енергії.

 

Один з найбільш істотних недоліків такого виду опалення - висока вартість електроенергії. Тому, електричні котли не завжди целеcобразни, як єдиний вид автономного опалення. Але дуже розумно використовувати їх як резервний варіант, коли необхідно опалення середньої потужності.

Котли з тенами

До недавнього часу єдиним варіантом електричних котлів, які застосовуються для опалення житлових приміщень і на виробництві, були котли з встановленими всередині тенами. Вони не втрачають свою актуальність і зараз, завдяки своїй простоті і надійності. Конструкція Тена є нагрівальний елемент, який розташовується усередині металевої оболонки. Найчастіше такі оболонки виготовлені з нержавіючої сталі. Основна небезпека, яка може вивести ТЕН з ладу - скачки напруги.

Варто зауважити, що вам можуть знадобитися курсы по трехмерной графике, які ви можете пройти просто зараз за вигідною ціною!

Електродні котли

Більш досконалим, в порівнянні з теном, є котел. У ньому нагрівання води відбувається за рахунок рухомих між електродами іонів, тобто. використовується принцип іонізації теплоносія, який нагрівається безпосередньо. Потужність в таких котлах набирається поступово. При збільшенні температури теплоносія, зменшується електричний опір, збільшується виділяється тепло. Але для передачі електрики, в воді повинні міститися солі, в дистильованої воді іонізація неможлива. Але ці домішки поступово призводять до утворення нальоту на електроді, що веде до порушення стабільної роботи котла.

До речі, можете також звернути увагу на газові конвектори, які також можуть стати вигідним варіантом опалення.

Індукційні електричні котли

Ще одним альтернативним способом електричного опалення є індукційний котел. У порівнянні з вищеописаними котлами, він має низку переваг:

  • високий ККД (99%);
  • захист від накипу;
  • висока ступінь пожежо- та електробезопаcності за рахунок того, що у приладу немає електрозв'язку з індуктором і ін.

Такі установки схожі за дією з трансформатором і працюють за рахунок створення індукованого струму. Магнітна система створює змінні магнітне поле, під впливом якого утворюються викликають нагрів змінні струми.
Основні недоліки таких котлів - великий обсяг і вага, неможливість плавного регулювання потужності, висока вартість обладнання.

в Електрика Переглядів: 3110 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022