Facebook

Надійний і комплексний захист деревини

Дерево - самий затишний і, незважаючи на всі новинки на сучасному будівельному ринку, найбільшим попитом матеріал. Натуральна деревина податлива і приємна в роботі, відрізняється міцністю, легкістю і благородним зовнішнім виглядом. У будинках з дерева тепло і приємно пахне, стіни «дихають», створюючи оптимальні умови для комфортного життя.

Однак довговічність і хороший стан деревини залежать від якості її обробки. Щоб матеріал не руйнувався під дією комах, вологи і погодних умов, необхідно використовувати спеціальні склади для захисту. Пропоновані ринком просочення розрізняються за призначенням:

  • біозахисний просочувальні склади;
  • огнебіозащітние кошти;
  • захисно-декоративні покриття;
  • спеціальні склади для відбілювання;
  • склади для захисту дерева лазень і саун.

Основними засобами для всіх видів дерев'яних конструкцій можна сміливо назвати біозахисний склади. Для чого б не призначалося будова з деревини, захист дерева антисептиком - це обов'язковий етап обробки.

До речі, вас також може зацікавити бухгалтерський облік F-chain, детальніше про який можна дізнатися на сайті ua.f-chain.com.

Біозахисний декоративні антисептики

Склади від біопораженій часто мають і декоративними функціями. Нанесення таких просочень, до яких відноситься і «Акватекс» для внутрішніх робіт по дереву, - це, як правило, заключний етап робіт по забезпеченню комплексного захисту дерев'яних конструкцій. Захисно-декоративні засоби для деревини також допомагають захистити матеріал від УФ-випромінювання, атмосферних впливів, зберегти індивідуальний малюнок і продовжити термін служби фінішних покриттів.

При виборі засобів для внутрішнього оздоблення варто віддавати переваги матеріалами на водній основі акрилової, так як вони не мають запаху, швидше висихають і в цілому більш екологічні. Для зовнішніх же робіт більше підійдуть алкідні органорозчинні склади, що відрізняються високою атмосферостійкістю. В іншому вибір просочення залежить виключно від мети застосування. Наносити захисні склади можна пензлем, валиком, методом розпилення, обливання або занурення, дотримуючись рекомендацій виробника.

в Все для дому Переглядів: 2195 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019