Facebook

Вентильовані фасади: що про них треба знати?

На території нашої країни вентильовані фасади з'явилися порівняно недавно, а ось що стосується таких європейських держав, як Німеччина і Фінляндія, то вони вже мають величезний досвід застосування подібних систем.

Вони затребувані при реконструкції будівель, будівництві заміських будинків, зведенні виробничих, громадських і адміністративних споруд і так далі.

Характерні особливості

Країною, де вперше стали використовувати вентильовані фасади, є Німеччина. З моменту їх появи на територію нашої країни вони швидко стали популярними у великих містах, в яких зазвичай ведеться масштабне будівництво. В даний час придбати такі системи не складає особливих труднощів, оскільки вони представлені широким асортиментом в багатьох великих будівельних магазинах.

Вентильованим фасадом називають особливу навісну конструкцію, що включає в себе облицювальні матеріали (плити або листи) і так звані підоблицювальні елементи, подробнее тут. Останні прикріплюються до стіни так, щоб між нею і захисним покриттям залишалося певний повітряний простір. З метою додаткового утеплення системи в просторі між облицювальною покриттям і стіною розміщують певний теплоізоляційний матеріал. Зазор для вентиляції в такій системі буде перебувати між утеплювачем і облицюванням.

У більшості випадків матеріали для облицювання, утеплення і несучих елементів конструкцій виготовляються різними компаніями, хоча деякі з них можуть також співпрацювати один з одним, просуваючи продукцію своїх ділових партнерів або закуповуючи оптом всі необхідні комплектуючі для власного виробництва.

До елементів, з яких збираються допоміжні системи, відносяться перш за все декоративні куточки і вставки, що приховують торці і зазори на панелях, ущільнювальні стрічки, що розміщуються між облицювальними панелями і профілем, і деякі інші вироби. Що стосується вентиляції фасадних систем від TM Bud, то вона забезпечується шляхом застосування різних перфорованих металевих, наприклад, кляммерів, гребінок, заклепок і так далі.

Переваги

До основних переваг фасадних вентильованих систем відносяться:

  • високий рівень звукоізоляції;
  • чудові теплоізоляційні характеристики;
  • широкі можливості для застосування інноваційних фасадних матеріалів;
  • здатність протистояти термічним деформацій;
  • невимогливість і простота в монтажі - до поверхні стін, на які встановлюються вентильовані фасадні системи, не пред'являються будь-які жорсткі вимоги;
  • тривалий термін служби - фасадна вентильована система здатна прослужити в середньому до 13 років без капітального ремонту, що залежить від особливостей її експлуатації;
  • здатність протистояти атмосферним і вологим впливам;
  • можливість виконувати фасадні роботи при будь-яких погодних условіях.Можно зробити висновок, що вентильовані фасади на сьогоднішній день є найбільш сучасним і конструктивним варіантом зовнішньої обробки будівель.
в Все для дому Переглядів: 1338 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022