Facebook

Масивна дошка: переваги

У сучасних приватних будинках або квартирах для підлогового покриття часто використовують дошку з масиву дерева. Вона має ряд особливостей, переваг і характеристик.

З давніх-давен було прийнято покривати підлогу масивною дошкою. Однак до недавнього часу особливою увагою цей спосіб не користувався. Масивна дошка як підлогове покриття використовувалася в при будівництві дачних будиночків, спортивних приміщень, літніх баз відпочинку-то є будівель недорогих і простих.

Паркетна дошка в квартирах для покриття підлог використовувалася не часто. Однак останнім часом паркетні підлоги стали модними. Спочатку в західних країнах, а потім і у наших споживачів покриття з масиву дуба та інших порід дерева стало не просто популярним, а по-справжньому елітним покриттям підлоги.

До полам з покладеної масивної дошки є ряд вимог. Оскільки в моду зараз увійшли старина і натуральні матеріали - ці підлоги, як і раніше покривають воском і олією. Для досягнення ідеальної гладкості покриття проводиться його шліфування. Наноситься спеціальний лак або тонізуючий склад, якщо це не було зроблено раніше, в виробничих умовах.

Якщо у кого-то з ваших домашніх є той чи інший вид алергії - масивна дошка для підлоги є ідеальним варіантом. Екологічна чистота це матеріалу незаперечна. Крім того слід зазначити довговічність і яскраву індивідуальність цього виду покриття. У наш час технології виробництва таких покриттів дозволяють виробникам продовжити термін його служби до чверті століття.

Звичайно з часом навіть в ідеально покладеної і високоякісної масивної дошки можуть з'явитися тріщини. Під думку фахівців нічого страшного в цьому немає. Це навіть надає полам природну красу і неповторність. Відбувається процес природного «руху» деревини. І хоча у нас до подібного роду явищ все ще ставляться насторожено, в інших країнах, наприклад, в Німеччині, це вважається ознакою високого якість натурального статі.

До речі, не забудьте і про плінтус з дерева, який потрібно придбати разом з масивною дошкою.

Слід бути готовим до того, що виникнення щілин відбудеться в будь-якому випадку. Тим більше при такій, як наш, кліматі. Вітчизняному деревині доводиться знаходиться в непростих умовах, особливо під час зими. На вітчизняні підлоги в холодну пору року впливає багато факторів - це опалення, каміни, і, які отримують все більше поширення кондиціонери.

Також грають свої ролі і широко поширені пластикові герметичні склопакети. Всі ці фактори в сукупності дають відсоток вологості повітря не більше, а то і менше 30%. При тому, що найкращим показників є значення 40-50%. Якщо враховувати всі ці фактори, слід встановити в приміщеннях спеціальні зволожувача повітря.

Вибираючи натуральне живе дерево для покриття підлог, слід пам'ятати, що невеликі сучки, тріщинки і зазубринки не тільки не псують його зовнішній вигляд, але навіть навпаки - підкреслюють його індивідуальність, надаючи покриттю з масивної дошки благородний, вишуканий вигляд.

Любителям натуральних, екологічно чистих матеріалів, для обробки свого житла неодмінно слід віддати перевагу масивній дошці. Для обробки квартир з консервативним інтер'єром краще вибрати дубову дошку, а масивне дерево інших, часто навіть екзотичних порід, підійде для обробки квартир любителів оригінальності і новизни в дизайні свого приміщення.

в Будівельні матеріали Переглядів: 3131 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022