Facebook

Як правильно та швидко вибрати офісне крісло?

Вирушаючи в меблевий салон, ми не завжди замислюємося, на що саме потрібно звернути увагу, щоб купити ідеальне крісло. У цій статті ми розповімо, як не загубитися в розмаїтті асортименту і вибрати краще.

Види офісних крісел

Найбільш комфортними є крісла керівника. Ці крісла можна віднести до особливого класу, при їх виробництві застосовуються дорогі матеріали, оскільки крісло керівника - це не просто меблі, це символ високого статусу його власника. Тут в справу йдуть передові технології, такі крісла відповідають останнім тенденціям інтер'єрної та меблевої моди. Мінімальна вартість шкіряного крісла керівника становить 4 тисячі, а ось верхньої межі практично немає - все залежить від можливостей і побажань.

До речі, вас може зацікавити інтернет-магазин Comfy, в якому можна придбати якісні офісні крісла та багато інших товарів за вигідними цінами.

Конференц-крісла або, інакше кажучи, крісла для відвідувачів схожі на звичайний стілець. Вони не гойдаються, не обертаються, у них немає коліщаток. Область їх використання зрозуміла з назви. Вартість на такі крісла різна, можна, наприклад, купити економ-крісло всього за 200 грн.

Операторські стільці призначені для найбільшої групи офісних працівників: секретарі, менеджери, працівники фінансових служб і т. д. Для таких крісел характерна надійність і практичність, правильно підібране крісло дозволяє зробити роботу співробітника не тільки комфортною, але і ефективною. Операторські крісла купують не тільки в офіс, а й додому. Ціновий діапазон досить широкий.

З чого ж складається офісне крісло

Представлені сьогодні на ринку офісні крісла - це результат праці дизайнерів, інженерів-конструкторів і лікарів, які подбали про те, щоб крісло було не тільки стильним і функціональним, але і комфортним, безпечним для здоров'я і враховує фізіологічні особливості людини. Сучасне офісне крісло складається з сидіння, спинки, підлокітників, хрестовини, газліфта, роликів та механізму. Деякі моделі оснащені валиком під поперек і підголовником.

Давайте поговоримо про складові крісла більш докладно.

Хрестовина може здатися найбільш простим елементом крісла, проте це не так. Насправді саме на хрестовину доводиться основне навантаження і вони технічно складне. Зовнішніх відмінностей між хрестовинами немає, але одна може прослужити кілька років, а інша зламатися через місяць-другий. Надійність хрестовини визначає якість сировини, з якого вона була виконана.

в Меблі Переглядів: 305 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 26 червня 2019