Facebook

Вінілові шпалери їх переваги та недоліки

Ні для кого не секрет, що затишок вашого будинку залежить від правильного оформлення. І все прекрасно знають, що вибір шпалер є невід'ємною частиною для створення цього затишку. Сучасний ремонт будинку не обходиться без поклейки дивовижно красивих вінілових шпалер, адже такий вид шпалер на піку популярності. Ще їх знають під назвою ПВХ, тобто полівінілхлорид, а це означає, що вінілові шпалери виробляються на основі цього матеріалу.

Структура таких шпалер складається з двох шарів: нижній і верхній. Нижній шар це основа, куди входить флізелін або ж папір. Верхній шар являє собою лицьову сторону, а саме сам полівінілхлорид. Підраховується чотири типи вінілових покриттів: твердий, гладкий, спінений вініл і шовкографія. Твердий і гладкий, як правило, це рівний рельєф і хороша щільність. Спінений вініл має випирає фактуру і відповідно слабку щільність, найчастіше на верхнє покриття для ще кращого декорування наносять блискітки і різні візерунки за допомогою вкраплення.

Такі шпалери застосовуються для того, що б приховати дрібні тріщини і нерівності в стіні, так як поверхня цього типу шпалер відрізняється здатністю до рельєфу і своєї нерівною поверхнею. Шовкографія має вигляд тканини, який візуально дарує відчуття комфорту. Все через те, що виготовляється він шляхом видавлювання для отримання малюнка, при цьому у верхній шар полівінілхлориду приєднують волокна шовкових ниток, що і надає їм гладкість, шовковистість і блиск.

Переваги вінілових шпалер:

 • Головна перевага цих шпалер це те, що вони забезпечують водонепроникність, тому їх використовують в приміщеннях, де особлива вологість
 • Готові до фарбування
 • Стійкі при механічних пошкодженнях і забрудненнях
 • Надійні при митті навіть з використанням миючих засобів
 • За весь час служби від 10 до 20 зовсім не втрачають своєї первісної краси
 • Мальовничі
 • При попаданні сонячних променів не здатні до вигоряння
 • Відмінний елемент при доповненні інтер'єру на будь-яку тематику

Характерність вінілових шпалер

Недоліки вінілових шпалер:

 • Недолік полягає в тому, що вони здатні утримувати вологу, тому з часом вона накопичується під поверхнею шпалер. З цієї причини приміщення не може обходитися без провітрювання. Однак ринок постійно вдосконалюється, і в продажу є вид таких шпалер з мікропорами, що вже в значній мірі запобігає появі цвілі і грибка, адже вони здатні хапати повітря.
 • При першому їх використанні можуть виникнути ускладнення. Справа в тому, що такі виниловые обои в Украине мають властивість витягатися під час намокання (нанесенні клею) і назад стискатися при висиханні. Перед тим як приступити до справи рекомендуємо ознайомитися з інструкцією, як правильно це зробити.

Незважаючи на те, що ПВХ дуже поширений і використовується при виготовленні багатьох матеріалів, він все ж виділяє якісь шкідливі речовини, через що не бажано використовувати їх в дитячих кімнатах і спальнях.

в Облицювання Переглядів: 4000 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022