Facebook

Для чого потрібен згинальний верстат

Розвинута промисловість і житлове будівництво вимагають велику кількість арматури при зведенні бетонних конструкцій. Арматурний каркас додає бетонної конструкції додаткову міцність і жорсткість конструкції і завдяки цьому винаходу сьогодні можна зводити залізобетонні будинки більшої висоти ніж кілька десятків, а то й сотень років тому.

Не завжди арматурна конструкція має прямолінійні форми і для цих цілей на будь будівельному майданчику можна зустріти згинальний верстат для додання прутки арматури певної форми. Простий у використанні верстат гибочний для арматури не відрізняється складністю конструкції, але це ні скільки не заважає йому бути справжнім трудягою на будівельному майданчику.

Не дивлячись на простоту конструкції і електродвигун невеликої потужності, завдяки потужному редуктора він здатний зігнути набір з декількох прутків арматури. Точність вигину залежить від застосовуваних у виготовленні верстата кінцевих вимикачів та наявності гальмівного пристрою на приводі. Такий верстат дозволяє значно прискорити процес виготовлення фігурних арматурних конструкцій в рази і завдяки йому швидкість в'язки арматурної сітки відбувається значно легше і продуктивніше.

Застосування згинального верстата в парі з рубочного верстатом робить процес виготовлення арматурних конструкцій простим і не виснажливим. Залежно від виробника верстати можуть відрізнятися наявністю програм для виготовлення стандартних виробів або ж кут вигину може регулюватися звичайним способом, тобто в ручну. В залежності від товщини арматурного прута вибирається найбільш оптимальний варіант верстата, необхідного на будівельному майданчику. Для роботи на такому верстаті передбачається допускати підготовлений персонал, оскільки є небезпека травматизму при невмілому поводженні з агрегатом.

в Обладнання Переглядів: 2719 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022