Facebook

Стільниці з каменю

Стільниця з каменю

Великий вибір
Якщо корпуси шаф і столиків або кухонні фасади можна виготовити з таких матеріалів як натуральне дерево, МДФ, ДСП, то для виробництва кухонної стільниці потрібно більш міцний і стійкий матеріал.

Порівняно недавно для цих цілей почав застосовуватися штучний акриловий камінь. Кухонні стільниці з цього матеріалу відрізняються твердістю, міцністю, довговічністю, надійністю і відмінним зовнішнім виглядом. На сайті artdeko.in.ua можна замовити стільниці зі штучного каменю.


Що таке штучний камінь
Для виготовлення стільниць застосовується акриловий камінь. Цей матеріал здебільшого складається з природних матеріалів. У його склад входить наповнювач і акрилова смола. Наповнювач може бути різним, застосовується мармурова крихта, інші мінерали, пісок, барвники. Штучний камінь - це однорідний матеріал, пофарбований в масі, тому він не втрачає колір навіть при тривалій експлуатації і стирання верхнього шару.


Основні переваги
Акриловий камінь відрізняється стійкістю до підвищеної вологості і перепадів температури. Від потрапляння води на нього він не деформується, не розбухає і не гниє. Зміна температури теж ніяк не впливають на властивості цього матеріалу. Тому акрил часто використовують у вологих приміщеннях з нестабільною температурою, а саме такими характеристиками відрізняється кухня.


Акриловий камінь - дуже міцний матеріал, але все ж стільницю з нього можна подряпати або відколоти від неї шматочок. У цьому випадку не варто турбуватися. Ці вироби відрізняються ще і відмінною ремонтопридатністю. Подряпини можна легко зашліфувати, а відколотий шматочок - приклеїти спеціальним клеєм, дефект після цього не буде помітний.


Акрил не втрачає первісний вигляд і колір, він не вигоряє на сонці, гарячі предмети не залишають на ньому слідів. Служити стільниця зі штучного каменю буде дуже довго.


Популярні форми
З акрилового каменю можна виготовити кухонні стільниці будь-яких форм. Цей матеріал плавиться при високих температурах, тому зі штучного каменю можна зробити предмети найнесподіваніших і цікавих конфігурацій. Зазвичай кухонні стільниці роблять прямими, але часто зустрічаються і кутові форми. Тут на допомогу приходить технологія литва з акрилу, яка дозволяє створити суцільну стільницю будь-яких розмірів.


Любителі нестандартних форм можуть замовити круглі або овальні стільниці, а також більш складні їх конфігурації. У стільницю з акрилового каменю можна встановити стандартну мийку, але іноді йдуть і по іншому шляху. В елітних кухонних гарнітурах можна побачити стільниці, в яких зроблені поглиблення в формі мийок для посуду. Це суцільні робочі поверхні з штучного каменю без стиків і швів.


Штучний камінь в інтер'єрі кухні виглядає дуже привабливо. Стільниці різних форм і відтінків дозволяють створити неповторний інтер'єр кухні, підкреслити індивідуальність кухонного гарнітура.

в Меблі Переглядів: 3317 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022