Facebook

Секційні паркани для дачі

Не можна уявити завершене планування дачної ділянки без огороджуючої споруди у вигляді паркану. Для багатьох дачників паркан носить не тільки функцію огорожі або поділу земельної ділянки між дачами, але й естетичний вигляд. Паркан, яким огороджують ділянку, де знаходиться дача, повинен володіти певними властивостями. Так, наприклад матеріал, з якого паркан виготовлений повинен бути міцним і довговічним, а його конструкція не повинна залишати в тіні дачні рослини і посадки.

Велику увагу дачники приділяють секційним заборам. Існують різні види секційних парканів, з них виділяють паркани із сітки рабиця, профільної труби, звареної дорожньої сітки, ну а вибір кованого паркану, додасть ділянці благородний аристократичний стиль. Величезним відмінністю секційного паркану від інших видів є простота його установки та догляду за ним.

Як встановити секційну огорожу?

Спочатку, на зазначеній ділянці вибираються місця копки стовпів, які вже оснащені пристосуванням для кріплення секцій. Далі, стовпи забиваються в землю, приблизно, на глибину одного метра. Після, із застосуванням електрозварювання або газового зварювання, прикріплюються самі секції.

Як доглядати за секційним парканом?

Як правило, секційні паркани обробляють антикорозійним засобом, який захистить його від пошкоджень. Обробка здійснюється не так часто, як заходи щодо догляду за дерев'яним парканом.

Переваги секційного паркану для дачі.

1. Ціна.

Необхідно відзначити, що матеріальні витрати пов'язані з матеріалом і установкою секційного огородження набагато нижче, на відміну від іншого виду паркану. Хоча кований секційний паркан - дороге задоволення, але й результат відповідає вкладеним коштам.

2. Довговічність

Так як, основними матеріалами секційного паркану є профільна металева труба і чавун, про довговічність служби такого огородження питань не виникає.

3. Простота установки.

Установка секційного паркану власними руками займає не більше двох днів. За бажанням, господар дачної ділянки може звернутися в спеціалізовану організацію, яка займається виготовленням та встановленням секційних парканів. Фахівці, допоможуть вибрати найбільш кращий варіант для ділянки, і встановить паркан в короткі терміни.

4. Різноманітність вибору.

Різноманітність секційних огорож велике. Можливо, хтось вибере лаконічний простий паркан, який додасть дачній ділянці акуратний вигляд, так, добре до такого варіанту підійде паркан їх сітки рабиця. Зварна дорожньої сітки або профільної труби не буде перешкоджати проходженню сонячного кольору на дачні культури, і при цьому територія дачної ділянки буде хороша проглядатися. За бажанням, дачники можуть вибрати різні конструкції, хитромудрі ажурні візерунки. Справа все в фантазії.

5. Простота догляду

Для догляду за секційним металевою огорожею, досить обробити конструкцію ґрунтовкою проти корозії і пофарбувати в будь-який колір. При цьому термін експлуатації секційної огорожі доходить до двадцяти років. Такий паркан для дачі є співвідношенням якості та практичності.

Існує, мабуть, один недолік. Секційний паркан не захищає посадки від раптових поривів вітру, але і ця проблема вирішувана. Так, наприклад, можна висадити уздовж огорожі різні сорти витких рослин, що додасть відчуття живої, рослинної огорожі і збереже розсаду від негативних природних впливів, таких як вітер. Можливо, виготовлення глухих секційних огорож з профільного листа.

Розглянувши всі плюси установки на дачній ділянці секційного паркану, можна зробити висновок, що вибір секційного паркану є оптимальним рішенням для огородження ділянки.

в Сад і дача Переглядів: 3409 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022