Facebook

Як уникнути бруду при ремонті

Косметичний ремонт житла багатьма сприймається як щось несерйозне, але насправді, це зовсім не так. Вже минули часи, коли ремонт квартири своїми руками включав в себе тільки лише фарбування підлог і обклеювання новими шпалерами. Зараз доводиться виконувати багато чого ще.

Професіонали косметичним ремонтом називають такий вид робіт, який змінює вигляд приміщення, але не піддає його перепланування. Зрозуміло, косметична різновид не включає в себе заміну комунікацій та вирівнювання підлоги, а ось профілі вікон і дверей деколи доводиться замінювати. Навіть установка натяжних стель - це також важлива частина косметичного процесу.

Отже, з чого б почати? Перш за все, звичайно, з підготовки приміщення. Якщо є така можливість, звільніть своє житло від меблів. Коли не виходить на час позбутися від великих речей, їх просто накривають поліетиленом, попередньо зсунувши в центр кімнати. Тим самим, ви звільните прохід до стін приміщення, надавши можливість безперешкодно працювати з ними. Якщо планується повністю змінити підлогове покриття, то уникнути виносу меблів не вдасться.

Якщо ж підлога міняти ви не плануєте, подбайте, щоб під час інших робіт він не постраждав. Для цього розкладіть на ньому картон, а зверху ще й поліетиленову плівку. Краще всього, якщо полотнища плівки укладені внахлест один на одного, з запасом приблизно в 10 сантиметрів. На стиках скріпіть плівку скотчем, притисніть її до плінтусів, адже там скупчується найбільше бруду!

Крім того, плінтуси можна обклеїти малярською стрічкою, яка захистить їх від забруднення і пошкоджень. Перевагою стрічки є те, що її з поверхні дуже легко зняти, не зашкодивши зовнішнім виглядом даної частини приміщення.

в Все для дому Переглядів: 2686 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022