Facebook

Промислові ворота

При покупці великих промислових воріт в ангар, склад або цех перед покупцем стоїть досить багато завдань:

  • - ворота повинні бути теплими.
  • - ворота повинні максимально прилягати до отвору.
  • - швидкість підйому полотна повинна бути досить висока, щоб не вистужать приміщення.
  • - вартість обслуговування секційних воріт не повинно перевищувати розумні межі.
  • - можна було самостійно встановити ворота.

Найбільш оптимальним вирішенням всіх поставлених завдань будуть промышленные ворота. При грамотній установці секційні ворота відмінно утримують тепло, максимально прилягають до отвору, а при установці промислового приводу відкривати ворота стає складніше, ніж натискання кнопки на стаціонарному пульті управління.

Секційні ворота, як і будь-який рухомий механізм, вимагають щорічного обслуговування, до якого входить перевірка працездатності всіх систем (в тому числі систем безпеки), перевірка кріпильних елементів і обробка тертьових елементів спеціальним покриттям, що знижує тертя і підвищує термін служби воріт.

Купити промислові секційних ворота в наш час досить просто. Існує багато фірм, що займаються даним видом діяльності, але про не всі з них є сертифікованими центрами з обслуговування продукції, яку вони реалізують.

Своєчасне виявлення поломок і порушень роботи воріт дозволить уникнути великих витрат у майбутньому. Це легко продемонструвати на простому прикладі: ворота зупинилися в крайньому верхньому положенні і не хочуть опускатися вниз. Може бути безліч причин того, що сталося, починаючи від збою роботи приводу і закінчуючи обривом троса. Їх легко можна було б передбачити, якби ворота обслуговувалися хоча б раз в 3-4 місяці.

Ворота в верхньому положенні і приміщення досить швидко вистужается. Достатньо всього декількох годин, щоб приміщення остудити і радіатори опалення лопнули, протекли і залили електроприлади. У підсумку через невелику поломки воріт, яку можна було б уникнути за допомогою обслуговування воріт, весь цех / склад / ангар вийшов з ладу або знищено дороге устаткування, готову продукцію та система опалення.

в Все для дому Переглядів: 784 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018