Facebook

Як вибрати хорошу квартиру в новобудові

Затребуваність квартир в новобудовах продовжує впевнено рости. Причини покупки квартири саме в новобудовах можна пояснити. Сучасні будівлі красиві і мають зручне планування, великі кухні, великі і якісні вікна, сучасні системи безпеки і ліфти.

 

Переваг покупки квартир саме в новобудовах маса, однак підходити до питання про покупку слід максимально уважно. У нашій статті ви дізнаєтеся, на що звертати увагу і як уникнути підводних каменів.

В першу чергу необхідно визначитися з районом. Якщо новобудова знаходиться в обжитому районі з інфраструктурою не виникне проблем. Якщо ж ви зважилися на покупку житла в новому районі уважно вивчіть проектну документацію як на будинку, так і на проект всього району. Зверніть увагу в які терміни планується спорудження і здача шкіл і дитячих садів.

До речі, на официальном сайте etagi.com ви можете підібрати хорошу та недорогу квартиру для себе та своєї сім'ї.

Територія, що охороняється, а також окремий паркінг, додаткові плюси які надає забудовник можна знайти в мережі.

Зверніть увагу на забудовника. Вивчіть по ньому всю доступну інформацію. Як багато у нього реалізованих проектів на даний момент, скільки об'єктів знаходиться в стадії будівництва, чи немає скарг пайовиків.

Важливим моментом при виборі є транспортна доступність. Наявність дороги мало, припустімо, на скільки зросте завантаженість дороги після введення в експлуатацію цього та прилеглих районів. Буває таке, що дорога з району розташованого досить близько до центру, може зайняти дуже тривалий час.

Вибір поверху

При виборі поверху звичайно-ж багато хто керується лише власними побажаннями. Але зверніть увагу на наступні моменти.

На першому-другому поверхах у вас не буде можливості тримати вікна відкритими постійно. Це пов'язано і з шумом, і з вихлопними газами пріпакованних автомобілів.

Якщо квартира розташована на другому поверсі, а під нею комерційні приміщення, будьте готові до того, що під вами оселиться м'ясний магазин, або дитяча танцювальна студія.

На самому останньому поверсі майбутні власники можуть зіткнутися з поточної дахом. Навіть при наявності технічного поверху, протікання не виключені.

Але є і плюс проживання в квартирі на верхньому поверсі - вас ніколи не потурбують сусіди, які вночі ходять по квартирі на підборах або цілий день ганяють м'яча.

в Все для дому Переглядів: 406 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 16 жовтня 2018