Facebook

Зручний диван для відпочинку: проблеми вибору

Для повноцінного, здорового сну і комфортного відпочинку необхідний зручний диван. Це поняття включає комплекс важливих факторів, які потрібно знати і враховувати, щоб ваш вибір виявився правильним. У статті ви знайдете цінні поради професіоналів, остерігатися від необдуманих дій і гарантують вдалу покупку, що викликає тільки приємні емоції!

Вибираємо хороший наповнювач

Диван від lux-mebli.net/g1249109-divani буде комфортним, якщо ви правильно підберете тип його наповнювача. Він повинен володіти ортопедичним ефектом, забезпечувати правильне положення хребта під час сну і усувати м'язову напругу. В іншому випадку після нічного відпочинку ви будете відчувати болі в спині, а також напади мігрені.

Кращими варіантами вважаються:

  • незалежні пружинні блоки, що не взаємодіють між собою - довговічні і міцні. Вони відрізняються тривалим терміном служби, анатомічними властивостями, надають ідеальну ортопедичну підтримку і забезпечують здоровий сон;
  • підставу у вигляді горизонтальних дерев'яних ламелей підсилює ортопедичні властивості основного наповнювача або матраца завдяки створенню ефекту амортизації. Панелі беруть на себе основну частину навантаження і рівномірно розподіляють її по всій поверхні спального місця. За рахунок цього термін служби дивана значно збільшується. Крім того, ламелі розташовуються на відстані від 5 до 8 сантиметрів один від одного, зберігаючи простір для безперешкодної циркуляції повітря, а також сприяючи видаленню скупчуються вологи і пилу;
  • штучний, м'який, еластичний і пружний ущільнювач, який має назву пінополіуретаном (ППУ). Він відрізняється специфічною комірчастою структурою, миттєво підлаштовується під форму тіла лежить на ньому людини і не деформується з часом. Його широко використовують в лікувальних - ортопедичні матраци для оптимальної підтримки хребта в періоди відпочинку. Цей наповнювач швидко відновлює первинну форму, не просідає навіть при постійних високих навантаженнях, є гіпоалергенним, не накопичує пил і відштовхує вологу.

Вираховуємо розмір спального місця

Частою помилкою покупців є неправильний розрахунок розміру спального місця, який, як правило, визначається «на око» виходячи із загальних габаритів.

Диван буде зручним в тому випадку, коли ви правильно підберете величину його площі, призначеної для сну.

Вирахувати цей розмір досить легко. Поверхня для сну повинна бути довше росту людини як мінімум на 30 сантиметрів з урахуванням розташування подушки.

У разі, коли планується спати на дивані удвох, необхідно вибирати ширину спального місця не менше 150 см, а краще ще більше. У такому випадку відстань до краю дивана буде комфортним, а у вас не з'явиться неприємне відчуття, пов'язане з можливістю випадкового падіння під час сну.

в Меблі Переглядів: 902 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022