Facebook

Види ланцюгових строп

Існує величезна кількість різновидів вантажопідйомного обладнання. Самі стропи виготовляються з декількох матеріалів, можуть мати особливий зовнішній вигляд, характер робіт і сферу застосування. Крім того, певні стропи підходять для вантажів різних габаритів і ваги.

Існують текстильні, ланцюгові і канатные стропы. Кожні мають свої особливості, переваги і недоліки. У цій статті ви дізнаєтеся більше про ланцюгові стропи.

Загальна інформація

Ланцюгові стропи використовуються в навантаження та розвантаження різних предметів. Часто такі професійні вироби можна зустріти при здійсненні будівельних робіт.

І перевозячи важкі вантажі, важко обійтися без ланцюгових строп. Крім того, вони застосовуються в промислових і виробничих сферах.

Всі ланцюгові стропи повністю відповідають прийнятим нормам безпеки і державним стандартам. Купуючи вироби у надійного постачальника, ви можете не турбуватися про якість строп, адже всі їхні характеристики відображені у відповідному паспорті товару. Використовуючи їх, ви зможете швидко і зручно перемістити будь-який вантаж. Саме ланцюгові стропи вважаються найбезпечнішими з усіх видів.

Маркування

Такі товари позначаються буквами СЦ, перед якими розташована цифра від двох до чотирьох. Вона означає кількість гілок стропа.

Замість кільцевих стропів зараз використовують текстильні. Можна також замінити ланцюговий строп канатним виробом УСК-1. Вони можуть використовуватися і спільно.

Матеріал

Цепные стропы виготовляються з сталі класу міцності Т8. Вона відрізняється відносно легкою вагою (якщо порівняти її зі сталлю класу Т3, яка застосовувалася для виготовлення строп раніше) і хорошою надійністю. Такі вироби не бояться високої температури і гострих кромок вантажу.

Виробництво

Ці вироби виготовляються методом складання, який заслужив популярність через швидкість і високої якості з'єднань. Те, наскільки надійними будуть розбірні сполучні ланки, впливає на якість всього виробу.

Види

Ланцюговими стропи бувають одногілковий, двогілковий, трехветвевимі і чотиригілковий. Відповідно, ця назва означає кількість гілок. Виріб може мати замкнуту або кільцеву конструкцію. Багато товарів, які будуть взаємодіяти з кислим середовищем, покривають антикорозійним складом, що оберігає ланцюгові стропи від іржі.

в Обладнання Переглядів: 506 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020