Facebook

Ремонт металопластикових вікон. Як справитися самотужки?

Ремонт пластикових вікон

Своєчасне усунення неполадок та ретельний догляд за металопластиковим вікном суттєво впливає на термін його служби.

Так, у випадку належної експлуатації ремонт пластикових вікон Вам доведеться робити не скоро, так як, вони служать своєму власнику кілька десятиліть. Деякі експерти переконують, що термін можна продовжити і до 50 років, але це стосується справді якісного виробника, добре відомого на світовому ринку.

Однак в процесі користування металопластикові вікна все ж зіштовхуються з періодичним ремонтом. Найчастіше мова йде про дрібні неполадки, які ви можете усунути самостійно, без допомоги професіоналів. Спробуємо розібратися, які види робіт та за яких умов їх можна здійснити самотужки.

Серед найбільш поширених «проблем» метало пластикового вікна – несправність ручок. Доволі часто власники такого типу конструкцій скаржаться на зміну звичного місця розташування ручки, іншими словами, «щось заклинило». Скажімо, ви зібралися зачинити вікно, але здійснити це неможливо, так як провернути ручку не вдається. Ймовірна причина – несвоєчасно спрацював блокувач.

На першому етапі роботи вам слід з’ясувати виробника фурнітури. Як правило, напис із відповідною назвою можна побачити на металевій частині вікна. Від нього і залежатиме спосіб ремонту. У випадку фурнітури «Roto» чи «Maco», «Winkhaus» достатньо лише віднайти спеціальну металеву пластину, яка розміщена під прямим кутом до рами і Ваше завдання - натиснути на пластину так, аби вона перейшла у вертикальне положення, далі – повернутися до звичайного стану. Якщо ж мова йде про фурнітуру «AUBI», спершу стулку слід перевести у вертикаль, далі – знаходимо пластину з пружиною і добре притискаємо її до ущільнювача і повертаємо у звичне місце.

Коли ж ручка металопластикового вікна не прокручується до кінця, можливо, що фурнітурі потрібне змащування (за умов висихання чи потрапляння бруду). У випадку цієї несправності, варто залити рідину у всі рухомі елементи фурнітури, розподіливши її по всій поверхні. З роками також відбувається розхитування фурнітури металопластикової конструкції. В результаті, стулка прилягає нещільно, і в приміщення проникає холодне повітря.

З роками також відбувається розхитування фурнітури металопластикової конструкції. В результаті, стулка прилягає нещільно, і в приміщення проникає холодне повітря. Тоді елементи фурнітури слід правильно відрегулювати.

Цілком ймовірно, що ручка потребує повної заміни. Наприклад, якщо вона трісла.

Про інші типи неполадок металопластикових вікон читайте у наших наступних публікаціях.

 

в Вікна і двері Переглядів: 2185 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019