Facebook

Застосування мінплити

Зведення і обробка сучасних будівель житлового та промислового призначення немислимо без застосування ефективних теплоізоляційних матеріалів. Використання якісної теплоізоляції, що відповідає завданням конкретного об'єкта, критично важливо.

Одним з найпопулярніших матеріалів, що застосовуються для теплоізоляції будівель, є мінераловатная плита, або просто мінплита. Цей матеріал, як правило, закладається під час зведення будівель, хоча в сучасних програмах по реконструкції старих будинків, які діють як в Україні, як і в європейських країнах, будівлям нерідко дають нове життя, обшиваючи зовнішні стіни шаром мінплити, що значно знижує енергоспоживання при опаленні. Мінплита використовується для теплоізоляції стін, фасадів, перекриттів і перегородок, а також покрівлі. Як і інші типи теплоізоляції на основі мінеральної вати, вона поділяється на декілька видів залежно від вихідної сировини, а купити її можна тут. Також, на цьому ж сайті вас може зацікавити osb астана за доступними цінами.

Мінплита може бути проведена з кам'яної вати, скловати або шлаковати. В процесі виробництва мінплити розплав скла, вулканічних гірських порід або доменного шлаку перетворюється в найтонші волокна, які, переплітаючись, утворюють, відповідно, скловату або мінеральну вату. Жорстку структуру мінераловатним плитам надають сполучні, які різняться в залежності від виду мінплити і можуть бути синтетичними або бітумними. Завдяки пористій структурі мінвати, мінплита має вкрай низьку теплопровідність і дає високоефективну теплоізоляцію. Зовні мінплита нерідко покривається захисним шаром алюмінієвої фольги, особливої ​​паперу або інших матеріалів.

Незалежно від підвиду сировини для мінплити, цей матеріал є негорючим і відповідає найжорсткішим вимогам пожежної безпеки і витримує температури до 1000 градусів. Не дивно, адже основою для матеріалу є гірські породи з дуже високою температурою плавлення. Ця властивість робить минплиту абсолютно безпечною для застосування в промисловій теплоізоляції.

Залежно від призначення конкретної марки або виду мінплити, матеріал для теплоізоляції може відрізнятися за теплопровідності, по міцності, які необхідно враховувати, вибираючи вид мінплити для того чи іншого об'єкта, за структурою - вона може бути зернистою, ячеистой або волокнистої, і за рівнем гидрофобности.

Мінплита відрізняється вкрай низьким - 2.5-3.5% вмістом органічних речовин, що робить її стійкою до появи грибка, цвілі і тому подібних ушкоджень, особливо при правильному дотриманні технології укладання.

Волокниста структура мінплити і велика кількість статичного, ізольованого повітря в її порах надає матеріалу також хороші звукоізоляційні властивості, що робить її незамінною в модернізації і будівництві житлового фонду

Нарешті, мінплита випускається в різних формах і розмірах. Довжину, ширину і товщину плит, так само як і перераховані вище фактори, також необхідно враховувати при виборі марки мінплити, що ідеально підходить для зведення того чи іншого об'єкта.

в Будівельні матеріали Переглядів: 3061 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023