Facebook

Ламінат: виробництво, характеристики, сфери застосування

Сьогодні існує багато матеріалів для покриття підлог. Одним з найпопулярніших є ламінат, який можна використовувати як вдома, так і в офісі.

Цей унікальний матеріал за характеристиками не особливо відрізняється від паркетної дошки або покриття з натурального дерева.

Основні характеристики

Ламінат як матеріал являє собою клеєну дошку, що складається з декількох шарів:

  • Стабілізуючий шар знаходиться в самому низу і служить для захисту від пошкоджень, а також завдяки цій верстві, дошка не піддається деформації.
  • Несе. Це щільна деревоволокнистих плит, яка забезпечує тепло- і звукоізоляцію матеріалу. Також вона запобігає просочування води. Саме тут і розташовується спеціальний замок для з'єднання.
  • Паперовий шар. Він визначає дизайн такого виробу. Малюнок може бути різним від імітації дерева до керамічної плитки. Даний шар покривається спеціальними розчинами, які запобігають швидкий знос верхнього покриття.
  • Існує також кілька видів замків, які відрізняються принциповою схемою складання конструкції.

До речі, на сайті компанії ООО «Инстарт» ви можете придбати якісне обладнання за вигідними цінами вже сьогодні.

Щоб отримати ламінат високої якості, його піддають різним випробуванням. Хороша дошка повинна бути міцною, переносити високі навантаження, а також володіти високою стійкістю до стирання верхнього покриття і багато ін.

Клас ламінату

Відповідно до прийнятої в Європі нормі ламінат умовно ділять на кілька класів. Дана класифікація грунтується на основних характеристиках дошки.

Розглянемо більш докладно види таких виробів:

  • Клас 21-23 відповідає дошці, яку можна використовувати тільки в житлових приміщеннях (квартира або будинок).
  • Клас 31 позначає, що ламінат призначається для побутових приміщень.
  • Клас 32 характеризується підвищеною міцністю матеріалу і може застосовуватися для монтування на підлогу з підвищеним навантаженням (наприклад, кухня або передпокій).
  • Клас 33 це дошка, яка може використовуватися вже в офісах, де присутня значна навантаження на таке покриття.
  • Клас 34 найміцніший ламінат, легко витримує величезні навантаження і може застосовуватися в якості статі в спортзалах.

Важливо при виборі ламінату звертати увагу не тільки на клас, а й фактичну товщину дошки, так як існує безліч підробок. З повною серйозністю потрібно віднестися до вибору ламінату, адже він повинен служити вам довгі роки без проблем, тому тут зовсім не варто економити.

в Облицювання Переглядів: 2521 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 січня 2021