Facebook

Заміна сантехніки дома

Вибір і заміна сантехніки є відповідальною справою. Адже якісне і правильно встановлене сантехнічне обладнання не тільки надає доглянутий вигляд приміщенню, а й є запорукою вашого спокою.

Протікаючі крани, неякісні прокладки, що лопнули труби псують настрій вам, а в деяких випадках - і вашим сусідам.

Слід розуміти, що несправна сантехніка - джерело небезпеки. Не варто займатися самостійним ремонтом, якщо не розбираєтеся в сантехнічному обладнанні і не маєте відповідних навичок. Кращий вихід в даному випадку - якщо прийде сантехнік додому.

Вибір сантехніки

Вибираючи сантехніку для кухні, ванній або туалету, звертайте увагу на виробника. Кращими вважаються сантехнічні товари Німеччини, Швеції, Чехії, інших європейських країн. Зараз у продажу є різні види ванн, однак більшість людей все-таки вважають за краще чавунні ванни. Вони дуже міцні і чудово утримують тепло. В силу того, що ванна з чавуну дуже важка, заздалегідь слід подбати про якість підлоги, на якому вона буде стояти.

Друзі сайту: вас також можуть зацікавити сантехнические работы в Одессе, які ви можете замовити за низькими цінами.

Раковини можуть бути вбудованими або настінними. Вбудовані раковини поміщаються в ванні кімнати великих розмірів. Такий вид сантехніки виглядає досить солідно, але через свої габарити не такий популярний, як настінні раковини.

Форма кранів і рукояток змішувачів грає важливу роль, оскільки від цього залежить, наскільки зручно буде ними користуватися. Рекомендується утриматися від покупки гладких і обтічних рукояток. Відрегулювати за допомогою них температуру води намиленими або жирними руками буде досить складно.

Кран краще вибрати ромбовидної або чотирикутної форми, з рифленою поверхнею. Найзручнішими вважаються крани з однією рукояткою, яка регулює температуру і потік води рухами вправо-вліво, вгору-вниз.

Роботи по заміні сантехнічного обладнання

Одна з найскладніших і головних завдань при оновленні старої сантехніки в будинку - заміна стояків холодної та гарячої води. Для цього найкраще використовувати металопластикові труби, оскільки вони більш міцні і надійні.

На місці введення встановлюється фітінг, на основу якого накручується кран. Ця деталь повинна бути високої якості, інакше в результаті пошкодження її цілісності цілком може початися справжній потоп. У проміжки між різьбленням для надійності вкладаються пасма льняного волокна. Потім все змащується спеціальним герметиком. Нові стояки закріплюються до стін, а щоб уникнути появи конденсату - обтягаються утеплювачем.

Наступний етап - зміна стояка каналізації. Перехідник, що надівається на верхню частину труби, повинен бути чавунним і мати форму трійника. Підключаючи необхідне сантехнічне обладнання до каналізації, необхідно купити сифон. Він призначається для запобігання попадання неприємних запахів із загальної каналізації.

Установка сантехніки - складна процедура, тому краще довірити її фахівцеві, і викликати сантехніка. Адже тільки професіонал зможе правильно і якісно замінити старе сантехнічне обладнання на нове.

в Сантехніка Переглядів: 2601 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 20 жовтня 2018