Facebook

Як вибрати електропроводку для будівництва нового будинку?

З різних причин люди приймають рішення про початок самостійного будівництва будинку. Це може бути як бажання спробувати щось нове самому, так і відсутність необхідних фінансових коштів. Але існує одна річ, яку краще всього довірити фахівцям, і це - електропроводка в будинку. Проводити електромонтажні роботи самостійно може бути досить небезпечно. Тому, якщо ви все-таки зважилися на це, вам слід не забувати про деякі важливі фактори.

Види електричних проводів

Кабелі й проведення - найважливіша частина електропроводки будинку. Неправильний їх вибір може призвести до незворотних наслідків. І в процесі підбору проводів вам слід звертати увагу абсолютно на все - від перетину дроту до особливостей кабельної прокладки. Основні види проводів: ізольовані (захищені та незахищені) і голі дроти, у яких повністю відсутня ізолююче покриття. А самі провідники діляться на алюмінієві, мідні та алюмомедная.

Види з'єднань проводів

Для того щоб навчитися правильно з'єднувати проводи, необхідно спочатку розібратися, яких вони бувають видів. Основні види з'єднань:

  • споювання;
  • зварювання;
  • скручування;
  • пресування;
  • самозажимні;
  • гвинтові;
  • болтові.

З даного списку можна виключити скручування, так як цей вид з'єднання не є безпечним. Дізнавшись докладніше про кожен з них, ви зможете вибрати для вашого майбутнього житла найбільш підходящий вид з'єднання електропроводів, адже на цей вибір вплине не тільки безпеку використання, але і матеріал, взятий за основу для побудови будинку.

Ці дані, безсумнівно, повинні допомогти вам не розгубитися при виборі електропроводки для вашого майбутнього будинку, але краще все ж дізнатися прайс на електромонтажні роботи та звернутися за професійною допомогою до фахівців. Якщо ви турбуєтеся про витрати, то при уважному і хорошому пошуку ви зможете відшукати варіант, який влаштує вас за ціною.

в Електрика Переглядів: 3030 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022