Facebook

Розширення домашнього простору - найкраща інвестиція

Розширення житлоплощі може бути прекрасною інвестицією. Але перед здійсненням такого роду проектів, домовласник повинен врахувати вартість нерухомості у своєму районі, віднісши з витратами на необхідні роботи по проекту. Абсолютно невигідним буде проект розширення будинку, якщо його витратну частину ви не зможете включити в продажну вартість нерухомості.

Розраховувати рентабельність проекту розширення будинку необхідно, враховуючи такі фактори:

1. Масштаби розширення і ринкова вартість нерухомості.

Перш ніж розпочати проектні роботи, необхідно з'ясувати існуючу ринкову вартість будинків з такою ж кількістю кімнат і житлоплощею, як і у вашого будинку після всіх реконструкцій. А потім треба просто порівняти існуючі ціни з вашими витратами на проведення розширення. Якщо ви витратите на ремонт більше, ніж отримаєте за свій будинок при продажу, то це означає, що проект украй невигідний. Після розширення ваш будинок буде коштувати дорожче, але існує межа ціни на нерухомість, яку перестрибнути неможливо, інакше будинок не продати. Тому витрачати 5000 доларів на розширення будинку, при зростанні вашої нерухомості в ціні лише на 2500 доларів - неефективно.

2. Фінансування розширення.

Якщо проект фінансується на ваші готівку, а всю витрачену суму можна закласти в продажну вартість будинку - це ідеальний варіант. Але якщо розширення будинку збільшує реальну вартість будинку, а от грошей на роботи з розширення ні - це не привід відмовлятися від інвестиції. Можна взяти кредит у банку, але при розрахунку рентабельності проекту розширення потрібно буде враховувати не тільки суму по кредиту, але й відсотки.

3. Архітектурні особливості.

Розібравши питання фінансування проекту розширення, слід приділити увагу і архітектурної складової. Естетичність поліпшень і краса будинку неабиякі, але розширення будинку також не повинно нести з собою шкоду. Тому якщо при розширенні будинку перекриваються запасні пожежні двері, пошкоджується дах або порушується конструкція будинку - жодної вигоди від таких поліпшень чекати не варто. Уникнути подібних неприємних сюрпризів можна, якщо проект поліпшень показати архітекторові або спеціаліста з будівництва, заклавши у вартість робіт оплату його послуг.

Якщо взяти до уваги ці три чинники, то можна скласти майже ідеальний проект розширення вашого будинку - вашої прекрасної інвестиції.

в Все для дому Переглядів: 2265 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 13 серпня 2020