Facebook

Який засіб для зняття старої фарби найкращий?

 
Дуже часто потрібно видалити з пофарбованих поверхонь стару фарбу без псування основи. Для цього існують готові суміші, що містять активні компоненти, що руйнують шар фарби. Вибір суміші відрізняється за типом оброблюваної поверхні і за складом.
 
Для видалення старої фарби на оброблювану поверхню наносять розчиняючі засоби:
 
  • уайт-спірит;
  • ацетон, а також склади на основі кислот і лугів.
 
Але є більш ефективний і швидкий спосіб очистити поверхню змивом - хімічним складом, просочують фарбу, тим самим розм'якшуючи і збиваючи її. Змивки вибирають в залежності від типу видаляється пофарбованого покриття і основний поверхні, на яку нанесена фарба. Це високотехнологічні продукти, які діють безпосередньо на фарбу, не зачіпаючи основу поверхні. Їх наносять повторно, якщо фарба не відшарувалася з першого разу. До речі, купить смывку для краски радимо за даним посиланням вже зараз.
 
Види змивок:
 
  • для металу;
  • експрес-змивки швидкої дії;
  • універсальні для будь-яких покриттів всіх видів матеріалів;
  • суміші для видалення фарб на масляній і водоемульсійною основі;
  • препарати для видалення порошкових покриттів.
 
Хімічні засоби містять в своєму складі віск і парафін, що запобігають інтенсивність випаровування речовини, але погіршують адгезивні характеристики металу. Тому після застосування змивки поверхню промивають водою або мильним розчином, у випадку з олійною фарбою - обробляють ацетоном. Також є гелевидні змивки, що не містять парафін. Перевага в'язких сумішей - можна наносити на вертикальні поверхні.
 
 Витрата змивочного препарату залежить від кількості шарів, типу фарби, температури повітря і багато чого іншого. Змивка наноситься валиком або пензлем на очищену від пилу і бруду поверхню, для зменшення випаровування накривається поліетиленовою плівкою - це прискорить процес відшарування фарби. Після висихання матеріалу відшарувався шар знімається шпателем або щіткою. Якщо фарба не відійшла повністю, змив наноситься повторно. Після повного очищення поверхні потрібно прибрати залишки розчинника.
 
На сьогоднішній день хімічний метод очищення поверхні від застарілої фарби є найефективнішим. Змивки - хороший вибір для деструкції лакофарбових покриттів, але не варто забувати, що це токсичні сполуки, які можуть завдати шкоди здоров'ю або поверхні, що очищається. Тому слід застосовувати засоби захисту при роботі з ними і використовувати певний склад до відповідного виду фарби.
в Все для дому Переглядів: 299 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 26 січня 2021