Facebook

Як вибрати змішувач для кухні?

 
Сучасні водопровідні змішувачі можуть мати досить складну внутрішню будову. Деякі з них відрізняються наявністю електронної начинки систем автоматичного регулювання. Різноманітні і форми цих сантехнічних пристроїв.
 
Багато моделей досить універсальні, але в більшості випадків різні види змішувачів призначені для експлуатації в якихось певних умовах. У звичайних квартирах їх найчастіше встановлюють у ванних кімнатах, в душових кабінах і в кухнях. Якщо вас цікавлять кухонні змішувачі, то радимо перейти на сайт компанії ChicRoom вже зараз.
 

 Різновиди кухонних змішувачів

 
Змішувачі бувають кран-буксовими і змішувачі одних важелів, монолітними і поворотними. Різне будова може мати і виливши змішувачів. На окрему увагу заслуговують електронні види пристроїв.
 

Кран-буксові змішувачі

 
За своїм зовнішнім виглядом кран-буксові змішувачі нічим не відрізняються від старих класичних пристроїв. Вони мають невеликий корпус, вигнутий гусак і два регулювальних вентиля. Але крім традиційних черв'ячних конструкцій кран-букс, в них все частіше застосовуються керамічні варіанти запірної арматури.
 
Черв'ячні кран-букси відрізняються своєю високою ремонтопридатністю. Найчастіше весь їх ремонт полягає тільки в заміні недорогий запірної гумової прокладки, рідше в них доводиться міняти кільця ущільнювачів.
 
 
Принцип їх роботи зводиться до вгвинчування нарізного штока, який притискає запірну прокладку до клапанного отвору, розташованому всередині корпусу. Регулювання потоку води проводиться зміною зазору між прокладкою і сідлом клапана.
 
Керамічна кран-букса має іншу будову. Параметри водного потоку в ній регулюється суміщенням прорізів двох керамічних дисків. Тут немає нарізного штока, тому повний хід вентиля становить тільки 90 або 180 °. Користуватися змішувачем з керамічним запірним механізмом помітно зручніше, але ремонту така кран-букса на підлягає. При поломці її просто міняють на нову.
 

Змішувачі з одним важелем

 
Сила потоку в одноважільних змішувачах регулюється вертикальним рухом важеля. Поворот по горизонталі регулює температуру струменя. Існують кульові і картріджниє запірні механізми змішувачів з одним важелем.
 
 
Порожня металева сфера кульового механізму має кілька прорізів. Поворот кулі проводиться важелем через прикріплений шток. Усередині корпусу знаходиться три отвори:
 
  • подача холодної води;
  • подача гарячої води;
  • випуск смешенного потоку.
 
Такий пристрій цілком зручно в користуванні, але воно має досить складну будову. Наявність безлічі рухливих сполучень призводить до того, що поломки в ньому можуть відбуватися в самих різних місцях.
 
Принцип дії картриджного механізму має певну схожість з роботою керамічної кран-букси. У ньому теж присутні рухомі та нерухомі регулювальні диски. Але якщо кран-букса регулює тільки один гарячий або холодний потік і змішання вод відбувається вже в окремій камері, то в одноважільних картриджах проводиться і регулювання, і змішування відразу двох потоків.
 
Кухонні змішувачі одних важелів з монолітним корпусом мають поворотний або гнучкий гусак. У деяких моделях виливши зміщується разом з частиною складеного поворотного корпусу.
 

Електронні змішувачі

 
Повний набір функцій різних електронних змішувачів може відрізнятися в залежності від конкретної моделі. Регулювання температури потоку в них здійснюється автоматично, згідно із заданими параметрами. Ці пристрої можуть працювати як від мережі, так і від акумуляторних батарей. Деякі моделі мають систему безконтактного включення і відключення. Є й моделі з наявністю дублюючого ручного управління.
 

Конструкція виливу кухонного змішувача

 
Виливши кухонного змішувача буває:
 
  • поворотним;
  • колінчатим;
  • гнучким;
  • висувним.
 
Висувною виливши має довгий гнучкий шланг, що забирається в корпус пристрою.
 
На кінці виливу кухонного змішувача може перебувати душова лійка або аератор, який насичує вихідний потік бульбашками повітря, що сприяє економії води.
в Сантехніка Переглядів: 247 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 23 червня 2021