Facebook

Який бетон застосовується для створення фундаменту?

Важко знайти більш затребуваний в будівництві матеріал, властивості якого можуть значно відрізнятися в залежності від конкретного складу, а міцність найвищих марок порівнянна з показниками натурального каменю. Привабливість експлуатаційних характеристик робить бетон практично незамінним на багатьох етапах будівництва. До них відноситься і зведення фундаменту.

Для різного виду споруд потрібно і відповідне фундаментне підставу. Для більш легких підходять стовпчасті, ті, які створюють більш сильне навантаження, вимагають установки стрічкових або пальових фундаментів. Однак не тільки принцип пристрою важливий для збереження цілісності та безпеки споруди. На це впливають якість замісу і правильний вибір марки. У наведеному нижче матеріалі докладно розглядається останній аспект.

Склад

Тут присутні дві основні складові - заповнювач, який є силовим елементом, і терпкий елемент. Як заповнювач виступають обов'язково присутній в суміші пісок, а також фракції щебеню, граніту або гравію. З'єднання цементу з водою утворюють скорозшивач. Співвідношення цих складових може бути різним, і саме від нього залежить міцність одержуваного продукту, а також інші якості. Цементу в суміші може перебувати до 30%. Заповнювач - до 80%. Також наявність різних добавок покликане збільшувати ті чи інші характеристики продукту - залежно від умов експлуатації.

Правильний підбір складу суміші дуже важливий при використанні її в фундаменті, адже він несе на собі високе навантаження. Бетон від https://beton-company.com.ua/beton/beton-m200/ використовується в даному випадку через високі показники міцності на стиск. Він витримує значний тиск без змін своїх початкових характеристик. Зрозуміло, це відбувається при дотриманні всіх правил виготовлення. Міцність при навантаженнях, що йдуть в інших напрямках, наприклад, на розтягнення, у цього матеріалу є недостатньою. Оскільки подібна навантаження виникає при русі (в тому числі і сезонному) грунту, то фундамент повинен зміцнюватися за допомогою спеціальної арматури.

Оскільки будівлі будуються різні, то і вимоги до фундаментів розрізняються. Це відноситься і до марки застосовуваного матеріалу. Для того, щоб зробити оптимальний вибір, необхідно розбиратися в основних властивостях різних марок. Тому корисним буде їх докладний опис.

в Будівельні матеріали Переглядів: 496 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022