Facebook

Порядок проведення ремонту в квартирі - що за чим слідує?

Купуючи житло в недавно зведеному будинку, люди частіше вибирають квартири без ремонту від забудовника. Це відмінна можливість заощадити, адже нерухомість без обробки коштує набагато дешевше. Крім того, всі наступні ремонтні роботи будуть виконані з урахуванням смаку і фінансів господаря, він зможе особисто їх контролювати. Про порядок ремонту квартири з нуля піде мова в сьогоднішній статті.

Оздоблення приміщень в новому житловому фонді

Цінник на ремонт квартиры в новостройке і порядок його здійснення залежать від того, в якому стані вона буде надана майбутнім мешканцям. Існує 3 варіанти обробки.

Чорнова

Ви отримуєте ключі від житла з голими, тільки несучими стінами. Вони бувають збудованими з цегли, бетонних плит або будівельних блоків. Пол і стеля - завжди бетонні плити, при цьому стать не має стяжки. Вхідні двері з МДФ, тонка. Скління вікон пластиковими склопакетами або рамами з дерева. Встановлено електрощит з автоматом, електрика заведена в майбутню передпокій. У наявність опалювальні прилади, підключені до розведення опалення. Прокладено стояки з гарячою і холодною водою, каналізація з відведенням. У будівлях, де передбачена установка газових плит, газ заведений в житло, на вводі стоїть лічильник.

Передчистова

До варіанту, описаного вище, додається цементно-пісочна стяжка підлоги, штукатурка стін. У санвузлі встановлені ванна, унітаз, опалювальні прилади, газова плита. Таким чином, житло повністю готове до початку проведення декоративних ремонтних робіт.

Чистова

Деякі забудовники пропонують до продажу квартири з виконаним ремонтом. Цей варіант в народі називається «заїжджай і живи». Стіни, стелі та підлогу оброблені бюджетними матеріалами. Є недорога сантехніка, батареї. Здійснено розводка газу, електрики, встановлені лічильники на воду. Якість ремонту майже завжди залишає бажати кращого. Однак цей варіант підходить людям, які хочуть якомога швидше в'їхати в власне житло.

Початок ремонту

Купуючи житло в новому фонді, враховуйте, що в найближчі 2 роки після отримання вами ключів від квартири будівля дасть усадку. У більшості випадків це загрожує тим, що перегородки і стелю дадуть тріщини, якщо ви миттєво затіє ремонт. Купуючи квартиру без обробки, не поспішайте ремонтувати її. Виконайте мінімальні роботи (замовте планування, зробіть розводку комунікацій), а через 1,5 року приступайте до основних, капітальних робіт. Так ви не тільки встигнете спланувати роботи і закупити матеріали поетапно, зі знижками, але й забезпечите себе від «переробок».

в Все для дому Переглядів: 116 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 27 травня 2020