Facebook

Продукція металопрокату: як вибирати листи зі сталі

Продукція металопрокату представлена ​​широким асортиментом, починаючи трубами і арматурою і закінчуючи листової сталлю. Тому всілякі вироби з металу користуються попитом на українському будівельному ринку. Вони зустрічаються на великому виробництві, в автомобілебудуванні та приватному будівництві. Сталь стала основною різних деталей, починаючи великогабаритними агрегатами і закінчуючи дрібними кріпильними елементами.

Листова сталь, яка доступна по ссылка, використовується в якості обшивки стінових поверхонь, вона стала основою сортового металопрокату. Це відмінний покрівельний матеріал. Його профілюють різними способами і надають поверхні оригінальної фактури. Популярністю користуються прямі, гофровані і штамповані листи, що імітують різні матеріали.

Сфера використання сталевих листів

Листовий прокат є сировина, яка отримала найбільшу популярність на ринку металопрокату. Сталевий лист може бути оцинкований, гарячекатаний, а також може називатися профнастилом або профнастилом, які знайшли широке застосування в будівництві, машинобудуванні та інших сферах. Величезний попит на матеріал обумовлений його технічними характеристиками, довговічністю і міцністю.

Розміри сталевих листів

Обираючи продукцію металопрокату важливо визначитися з габаритними розмірами металевих листів. Серед популярних стандартів варто виділити вироби з наступними розмірами: 200 на 800 см, 200 на 600 см і 150 на 600 см. При цьому по товщині лист може змінюватися в широких межах від 0,4 до 160 мм. У виробництві зазвичай використовують сталь марок від Ст0 до Ст3.

Особливу увагу потрібно приділити вибору оцинкованої продукції, що відрізняється від стандартних сталевих виробів. Листи, покриті шаром цинку, виготовляються відповідно до встановлених стандартів. Щоб не помилитися з вибором характеристик бажано уточнити необхідну інформацію у продавця. В іншому випадку можна придбати непридатний для подальшого використання товар і викинути гроші на вітер.

в Будівельні матеріали Переглядів: 485 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022