Facebook

Які труби краще вибрати для опалення?

Комфортні умови життя людини дуже впливають на мікроклімат в приміщенні і настрій домочадців. Тому, коли людина стикається з необхідністю реконструкції опалювальної системи, постає закономірне питання про те, які труби краще вибрати.

При виборі на smartclimate.com.ua враховують декілька чинників, які дозволяють підібрати оптимальний різновид труб.

Грамотний вибір труб з метою проектування опалювальної системи здійснюється за такими параметрами:

  • Тип опалювальної системи.
  • Температура і тиск в системі. При індивідуальному опаленні тиск рідко перевищує показника в 2-3 атмосфери, якщо в приміщенні централізоване опалення, то тиск в трубах може збільшуватися до 16 атмосфер.
  • Площа опалювального приміщення.
  • Потужність котла. Цей показник відіграє важливу роль при виборі діаметра перетину.
  • Наявність відкритого або прихованого опалювального контуру;
  • Матеріал, з якого виготовлено виріб.

Труби з металопластику

Металопластикові труби завдяки своїй конструкції все частіше використовують для монтажу системи опалення в приватному секторі та інших будівлях. Вони позбавлені недоліків, якими володіють сталеві труби. Стійкість до утворення іржі, міцність і гнучкість - мала частка позитивних характеристик виробу.

Можливість мінімального теплового розширення дозволяє укладати металопластикові труби під підлогове покриття або в стіни, не вдаючись до використання компенсаторів. Це якість грає першорядну роль при створенні прихованої системи, завдяки якій можна зробити тепла підлога в кімнаті.

Внутрішня стінка вироби є гладкою, тому при експлуатації спостерігається висока пропускна здатність. За рахунок властивостей полімеру труби не схильні до замулювання і появи водного каменю, поряд з цвіллю і грибковими відкладеннями всередині комунікацій. Легкий і швидкий монтаж такого виду труб може здійснюватися самостійно. Для роботи не буде потрібно дорогих інструментів, спеціальних навичок і зварювальних робіт. Щоб правильно зібрати трубопровід потрібно правильно підготувати труби і придбати відповідні фітинги.

До основних мінусів відноситься ризик протікання труби за рахунок перепаду температур, висока вартість і небезпека появи пошкоджень після частих згинів вироби.

в Обладнання Переглядів: 255 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020