Facebook

Які розетки потрібні для телевізора: вибір, установка, підключення

Сучасна сім'я зараз має пару-трійку телевізорів, приставки, ДВД-плеєри, комп'ютери. І не все з цього достатку готове працювати без кабелів через вай-фай, та й потужності сигналу при купі девайсів елементарно буде не вистачати. Тому, старий добрий кабель і телевізійна розетка мають законну «прописку» в квартирі або будинку.

Якщо ви починаєте ремонт, то саме час замислитися над запрятиваніем всіх кабелів в стіни, щоб квартира не нагадувала лігво кібернетичного павука.

Тому, давайте розбиратися, які аудио розетки потрібні для телевізора. Скільки їх брати, куди ставити, на що звертати увагу і як не заплутатися в модерних назвах.

Основні типи ТВ розеток

Виробники ділять розетки для тв антени на три типи:

Одиночна або проста телевізійна розетка

Одиночна або проста розетка завжди використовується самостійно і в цьому її головна різниця з крайовою тв розеткою. Якщо продавці в магазинах або горе-майстер заявить вам, що різниці немає - шукайте інших фахівців і торгову точку. Тому що, різниця таки є, і полягає вона в наступному. Одиночна телевізійна розетка забезпечує загасання не більше 1,5 децибела потужності, а крайова - аж цілих 10 децибел. Тобто, простіше кажучи, якщо ви «воткнёте» замість простої розетки оконечную при установці єдиною точки, телевізор ваш буде показувати кепсько, з перешкодами.

На замітку! Тому, запам'ятайте, якщо у вас 1 телевізор, 1 кабель і 1 розетка - то вона завжди проста одиночна.

Забігаючи наперед, скажемо, що і в схемі підключення з перехідником (на кілька приймачів) використовуються прості розетки, подробное описание яких можна знайти на сайті installer-pro.com.ua.

Прохідна ТВ розетка

Прохідна телевізійна розетка по суті справи трійник. У неї є 1 вхід і 2 виходи, один з них - для підключення кабелю від телевізора, а другий для кабелю до наступної прохідний або кінцевої розетки. Ці типи розеток завжди встановлюються разом, одна або кілька прохідних і на фініш - крайова.

Відразу скажемо, що захоплюватися установкою прохідних тв-розеток не радимо. Кожна з них «ріже» потужність сигналу сильніше кінцевої. Так що при слабкій потужності і без установки підсилювача, на останні в ланцюжку телевізори буде приходити дуже слабкий сигнал. Обмежуйтеся чотирма штуками в зв'язці, щоб не потрапити в таку ситуацію.

Оконечная ТВ розетка

Оконечная розетка замикає ланцюжок з прохідних, в цьому її основна функція. Але можна ставити їх і на паралельних збірках.

в Електрика Переглядів: 2458 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019