Facebook

Вибираємо матеріал для покрівлі: найважливіша інформація

Одним з ключових питань успішного будівництва завжди є правильний вибір конкретного будівельного матеріалу. Адже навіть маленький недолік в характеристиках будівельного матеріалу здатний зіпсувати зовнішній вигляд і функціональність будівлі. Тому скрупульозно розібратися в сучасному виборі покрівельних матеріалів для дахів буде корисно багатьом.

Отже, сучасний ринок покрівельних матеріалів пропонує будівельникам широкий вибір: натуральна черепиця, м'яка черепиця, ондулін (єврошифер), металева черепиця і т.д. Ось короткий перелік найпопулярніших видів покрівлі, які в своїй різноманітності мають найрізноманітніші плюси і мінуси і які слід використовувати максимально ефективно.

Найважливішими показниками для покрівельного матеріалу вважаються характеристики екологічності, легкості монтажу і експлуатації, довговічності, безпеки, привабливості зовнішнього вигляду, фінансової доступності. Рівень надійності і довговічності покрівлі прямо залежить від адаптації матеріалу щодо конкретних кліматичних умов розташування даху будинку.

Варто звернути увагу, що на сайті https://aquaizol.ua/ua ви можете придбати якісні покрівельні матеріали за найвигіднішими цінами на ринку.

За простотою монтажу до найбільш привабливих покрівельних матеріалів відносять шифер, ондулін, металочерепицю. Для установки красивої черепиці з кераміки або гнучкої черепиці доведеться залучати досвідчених фахівців, яким знадобиться певний час для роботи. Кераміка складно піддається монтажу, оскільки складена з великої кількості маленьких блоків. Для покриття даху гнучкою черепицею знадобиться провести трудомісткі підготовчі роботи.

У рейтингу довговічності покрівельного матеріалу перше місце за керамічною черепицею, яка здатна успішно виконувати свої функції сотню років. Значний час здатна прослужити гнучка черепиця і металочерепиця, тому їх рекомендують до установки на дахах заміських будинків і садиб. Тимчасові споруди найкраще вкривати шифером або ондулином.

Високим критеріям екологічності в будівництві однозначно не відповідають шифер і гнучка черепиця, які належать до дуже токсичних матеріалів. До складу шиферу входить азбест, а бітум становить основу гнучкої черепиці. До недоліків останнього матеріалу також належить його висока горючість.

Багатство варіантів зовнішньої обробки даху будинку пропонує класична черепиця, металочерепиця, ондулін, які передбачають величезний вибір кольорів, залежно від загального дизайну фасаду будинку. Хоча варто відзначити, що єврошифер з часом втрачає свою зовнішню привабливість.

Найбільш бюджетним варіантами покрівельного матеріалу вважається гнучка і металочерепиця, ондулін. Дорого обійдеться дах з кераміки.

в Все для дому Переглядів: 1952 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019