Facebook

Які бувають конвектори?

 
 
У будь-якому регіоні, де в осінньо-зимовий період температура падає до мінусової позначки, не обійтися без опалення. Воно необхідне в житлових приміщеннях, офісах та будь-яких будинках, де знаходяться люди. Звичайно ж, більшість з них обладнано центральним опаленням. Але, як показує практика, часто його не вистачає. Тоді на допомогу приходять конвектори.
 

Які бувають конвектори?

Основні види конвекторів:

 
  1. Внутрішньопідлогові. Вбудовуються у підлогу, а зверху покриваються ґратами. Нагрівають та виштовхують повітря у приміщення. Відмінний варіант, якщо у вас з вікон відкривається розкішний вигляд, який ви не бажаєте псувати. До того ж, заощаджує простір, тому що не займає зайвого вільного місця. Встановити його, на відміну інших видів, можна як під вікнами, а й у будь-якому іншому зручному місці.
  2. Підлогові. Схожі на лаву, яка випромінює тепло. Прекрасно підходять для великих приміщень. Мобільні, тому їх можна переносити з місця на місце при необхідності.
  3. Настінні. Прийшли на зміну стандартних радіаторів із сталі. Кріпляться на стіну і виглядають дуже елегантно. Є настільки красиві моделі, що вони можуть не тільки зігріти приміщення, але й послужити для нього актуальним декором.
  4. Дизайнерські. Шикарні конвектори від провідних європейських виробників більше схожі на витвір мистецтва, а не на опалювальну систему.
  5. Цокольні. Можуть допомогти обігріти приміщення нестандартного розміру типу вузького коридору. Дуже схожі на внтутріпольні конвектори. Але вони мають додатковий вентилятор. Він дає змогу підвищити продуктивність техніки. Можуть встановлюватися на сходи.
  6. Плінтусні конвектори. Встановлюються замість плінтусів. Таким чином вони можуть рівномірно розподіляти тепло по всьому периметру кімнати.
  7. Нестандартні. По факту, ви можете «зібрати» будь-який конвектор на свій смак і за своїми мірками. Він ідеально впишеться у ваш інтер'єр.
  8. Фасадні конвектори. Встановлюються прямо на фасади та налаштовані на обігрів холодних мас повітря.
 
Всі ці конвектори та багато інших ви можете придбати в інтернет-магазині https://konvektor.com.ua/ за привабливою вартістю. Вибір товарів завжди дуже великий, а ціни нижчі за якість. Навіть найвибагливіший покупець зможе знайти для себе щось підходяще.
 
Для оптових покупців наша компанія має гнучку систему знижок, а постійних клієнтів отримують багато приємних бонусів.
в Все для дому Переглядів: 217 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022