Facebook

Як вибрати профнастил?

 
 
Бажаєте звести дах, використовуючи профільований лист? У такому випадку рекомендується ознайомитися з особливостями, перевагами та недоліками даного будівельного матеріалу. До того ж, у статті йдеться про те, як вибрати профнастил. 
 

Що являє собою профільований лист і навіщо він потрібен?

 
Профнастил (профільований лист) – це будівельний матеріал, призначений для зведення покрівлі. Цей матеріал буває різних кольорів та відтінків, відрізняється один від одного країною виробництва.
 

Переваги та недоліки будівельного матеріалу

 
Профнастил – будівельний матеріал, що має низку плюсів та мінусів. Адже саме порівняння матеріалів допомагає вибрати за даним посиланням https://mostasia.od.ua/product-category/profnastil/ найкращий варіант.
 
До плюсів профільованого листа належить таке:
 
  1.  Вологостійкість. Волога не впливає на стан матеріалу. Стійкість до вологи – одна з переваг профільованого листа.
  2. Легка вага. Профнастил - це не важкий матеріал, що дозволяє будівельникам переносити його з місця на місце без особливих зусиль. Іншими словами, необов'язково бути потужним «Халком», щоб підняти профнастил.
  3. Тривалий термін експлуатації. Навіть найдешевша модель профільованого листа має пристойний термін експлуатації (від 5 до 7 років). Більш сучасні та дорогі матеріали служать від 15 і більше років. Вочевидь, термін експлуатації безпосередньо залежить від клімату. Якщо в регіоні, де ви проживаєте або тимчасово перебуваєте, часто відбуваються зміни погодних умов, це значно скорочує термін служби профнастилу. Наприклад, часті урагани сприяють тому, що встановлений профільований лист деформується і швидко зношується. Чого не скажеш про профнастил, що розташовувався на території, де трапляються не такі «люті» вихори.
  4. Легкість монтажу. Монтаж профільованого листа не викликає труднощів. Процес займає 40 хвилин за умови, що монтажем профлиста займається людина, яка має досвід у будівництві. Якщо за встановлення профлиста береться новачок, монтаж займе понад 40 хвилин.
  5. Невисока ціна. Більшість підрядників звертають увагу на вартість матеріалу. Занадто висока або низька ціна говорить про те, що дилер бажає заробити на продажі неякісного матеріалу. Має бути «золота середина» між «дуже дорого коштує» і «надзвичайно низька ціна».
 

Недоліки профліста

 
Монтаж профнастилу самотужки видасться виснажливим процесом, тому потрібно, щоб поруч знаходився товариш з будівництва. Матеріал швидко горить – це є одним із його недоліків.

Як вибрати матеріал для покрівлі?

 
Насамперед дізнайтеся більше про дилера, що займається продажем будівельних матеріалів. Можливо це нелегальне підприємство. Країна виробництва також має значення. Переконайтеся, що виробником профнастила є, наприклад, Німеччина, а не Китай. Також слід заздалегідь уточнити у перевіреного дилера, чи є доставка матеріалів до потрібної точки. .
 
Це була вся необхідна інформація про профнастил. Будьте уважні при виборі даного матеріалу та остерігайтесь дилерів із сумнівною репутацією!
в Будівельні матеріали Переглядів: 364 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022