Facebook

Як закріпити і склеїти штучну траву

Штучний газон це красиво і практично. І якщо укладання декоративної трави в інтер'єрі зазвичай питань не викликає, то використання покриття поза приміщеннями вимагає ретельного підходу на етапі вибору і настилу.

Для вулиці використовується штучна трава ландшафтна, а також спортивна. Вибрати той чи інший варіант можна виходячи з цільового призначення покриття. Якщо це присадибна ділянка і завдання штучного газону облагородити територію, то цілком достатньо ландшафтного покриття. Якщо ж мова йде про благоустрій спортивних майданчиків - футбольних стадіонів, тенісних кортів, полів для гольфу і регбі та інших місць з інтенсивним рухом, то краще віддати перевагу спеціалізованому спортивному газоні.

Укладання на грунт найчастіше не вимагає використання підкладки, однак в деяких випадках без неї не обійтися. Це стосується спортивних просторів. Оскільки тут дуже важливий комфорт і захист від випадкового травматизму, підкладку все ж краще ліжку, щоб забезпечити амортизацію і максимальний захист при падіннях. Укладати покриття безпосередньо на землю не дуже хороша ідея. Краще засипати майданчик сумішшю піску і гравію і ретельно утрамбувати.

Перед тим, як закріпити краю штучної трави необхідно переконатися, що вони щільно прилягають один до одного і не мають зазорів. Найкраще проводити склейку відразу після підрізування, щоб покриття не встигло деформуватися під впливом зовнішньої температури.

Частина ігровий розмітки може бути закладена при виробництві покриття. Але, як правило, для спортивних стадіонів потрібно вклеювання додаткової розмітки контрастного кольору. Для цього на намічених місцях за допомогою будівельного ножа вирізається смуга покриття потрібного розміру. На її місце вкладається сполучна стрічка, яка покривається клеєм від stroysystem.com/КЛЕЙ ДЛЯ ИСКУССТВЕННОЙ ТРАВЫ. Розмітка фіксується на клей і прокочується ковзанкою. Необхідно простежити, щоб ворс не потрапив в стик.

Після висихання клею штучний газон потрібно засипати шаром кварцового піску фракцією 0,4-0,6 мм. Для того щоб шар був рівномірним використовується спеціальна техніка. Потім газон прочісується і засипається фінішним наповнювачем - гумовою крихтою.

в Сад і дача Переглядів: 1658 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023