Facebook

Як вибрати меблі з ротанга

Плануючи ремонт або виконуючи його, необхідно пам'ятати про те, що приміщення має бути стилізованим. Цього можна домогтися або великою кількістю аксесуарів одного посилу, або персональної обробкою інтер'єру. Для цього можна використовувати самостійний матеріал: метал, дерево, пластик, скло. Одним з найпопулярніших в даний час видів дерева є ротанг, розглянемо його докладніше.

Опис і походження

Ротанг є сушені стебла одного з очеретяних рослин. Цей матеріал дуже зручно використовувати в меблебудівництві, тому що він має однорідну структуру і певну товщину на всьому стовбурі. Він відмінно покривається всілякими фарбами і лаками для придбання кольору, тому забарвлення можна вибрати абсолютно будь-яку. Але найвишуканішим кольором вважається природний - коричнево-гірчичний.

Нещодавно на світовому ринку став активно використовуватися штучний ротанг - синтетичне волокно, зовні схоже на даний матеріал. Плюс його в тому, що можливе створення ліан абсолютно будь-якого розміру і кольору. Меблі зі штучного ротанга https://parkmebel.com/ більш зручні у використанні і мають низьку ціну, але користуватися ними менш приємно, адже ніщо не замінить натуральну деревину.

Переваги ротанга

Іншим видам деревини або матеріалів для плетіння ротанг нітрохи не поступається в якості і ціні, а в деяких деталях і особливостях навіть сильно перевершує, адже він:

Влагоустойчив через зростання пальми в тропічних умовах

Гнучкий аж до кута в тридцять градусів, дозволяє плести з себе максимально витіюваті предмети меблів

Виглядає дорого і дуже затребуваний на ринку.

Меблі з ротанга

Через практичності і вишуканого вигляду ротанг воліють використовувати в самої різної меблів. Це може бути як комплект стільці і стіл з ротанга на дачу, так і солідні крісла та дивани в квартиру. На щастя, міцність і стійкість до природних умов дозволяє застосовувати цей вид деревини в конструюванні будь-яких меблів для різних місць експлуатації.

Стіл. Може мати вітіювату плетену стільницю, але буде злегка непрактичний, якщо плетіння занадто велике. Можливе доповнення сполучними арками на ніжках.

Стілець. Здатний бути плетеним як повністю, так і тільки мати ротанга спинку. У будь-якому випадку, ротанг повинен бути міцним, щоб витримати певний тиск і тяжкість.

Крісло. Дуже часто люди віддають перевагу саме таких меблів. Воно затишніше крісла і набагато практичніше, але дорожче в виконанні.

Диван. З'явився на ринку ротангових меблів недавно, тому що досить складний у виконанні.

Догляд за меблями

Меблі з ротангу довговічні у використанні, не вимагає особливого догляду і дбайливого ставлення. Досить не забувати, як доглядати за меблями з деревини в цілому: протирати ганчірками з миючим засобом, уникати різких перепадів температур і стрибків вологості повітря.

У будь-якому випадку, яку б меблі Ви не вибрали, ротанг стане відмінним доповненням до інтер'єру і покаже Вашу зацікавленість в стилі. А люди, що прийшли в будинок з такими меблями, обов'язково її оцінять!

в Меблі Переглядів: 1144 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023