Facebook

Як вибрати алюмінієвий скотч?

 
При ремонтних, будівельних роботах треба використовувати якісні матеріали. Так, скотч алюмінієвий відмінний помічник при герметизації окремих сегментів і монтажі конструкцій. При роботі з ним не використовуються додаткові інструменти, схоплювання моментальне. Працюючи з таким матеріалом, економиться робочий час і трудові витрати.
 

Сфера застосування скотча

 
Алюмінієва клейка стрічка дорогий матеріал, тому використовується у випадках виправданою необхідності. Являє собою фольгу з нанесеним по одній стороні клейовим складом. Клей містить термостійкі здатності, витримує температуру до 350 градусів. Фольга водо- повітронепроникна.
 
Такі можливості дозволяють застосовувати стрічку при монтажі вентиляційних систем, кондиціювання, пр. Коли проводиться герметизація і з'єднання труб.
 
Застосування поширене на площинах, які схильні до поширення корозії. Для захисту їх від впливу вологи, забруднення.
 
Поширення набуло використання алюмінієвого скотча при відбиває ізоляції (в рази зменшує сумарні тепловтрати, так як має високу здатність відображення):
 
 • У системах тепла підлога (водяний, електричний).
 • Екрани за батареями опалення, які не дають теплу проникати в стіни, залишаючи його в приміщенні.
 • Ізоляція вантажних авто, що мають холодильне обладнання, для перевезення продуктів харчування, пр.
 
Для забезпечення високої тепловіддачі при виробництві побутової техніки використовується теплопроводящая стрічка. Їй з'єднують мідні труби в системі охолодження з панеллю радіатора.
 

Особливості використання

 
Використання такої смуги має свої особливості:
 
 • Поверхня, на яку передбачається наклеювати стрічку, повинна бути ретельно очищеною від бруду, пилових відкладень. Також забезпечена сухість, однорідність.
 • Навіть наявність малої кількості пилу, призведе до погіршення сцепліваемості.
 • Обов'язкове дотримання рівності нанесення. Після покриття сировиною, кожен повинен провести рукою по площині, швах, для переконання відсутності завоздушіванія.
 • Смуга щільно наноситься і залишається на час, щоб збільшити сцепліваемость.
 • Не допускається основу використовувати двічі. Друге завдання буде неякісним, стрічка не забезпечить необхідних властивостей.
 • При нанесенні стежити, щоб пальці не торкалися клейкою стороною.
 • У приміщеннях з підвищеною вологістю, смугу не варто застосовувати. Правильніше застосувати інші матеріали, на властивості яких вологість не впливає.

Типи скотча

 
Кожен виробник використовує свій певний склад для виготовлення алюмінієвого скотча. Це залежить і від галузі використання, на яку направлено виробництво. Виділено типи:
 
 • Алюмінієвий скотч фольгований. Найпоширеніший вид, який є у всіх будівельних рядах. Характеристики: не піддається впливу сонячного випромінювання, високі ізоляційні властивості. Сфера застосування: в домашніх умовах при закладенні стиків і швів невеликих розмірів.
 • Армований скотч. Має професійне застосування: герметизація вентиляційних, трубопровідних та інших систем. Забезпечує захист обладнання, техніки, верстатів від забруднень.
 • З поліпропіленової основою і тканинними волокнами. Міцний матеріал, що має якісні характеристики: стійкість до зношування, витримка розтягування. При роботі необхідна точність і якість нанесення.
 

На що звернути увагу при виборі товару?

 
При виборі товару за даним посиланням https://azon.ua/krepezhnye-izdeliya/skotchi-tekhnicheskie-lenty/ слід орієнтуватися на показники довжини і ширини.
 
Довжина мотка коливається 10 до 50 метрів. Для робіт, що проводяться в домашніх ремонтах, слід купувати не більше 20 метрів матеріалу. При постійних, професійних роботах варто придбати максимальну довжину вироби.
 
Ширина залежить від виду виконуваних робіт. Якщо алюмінієва стрічка застосовується для ізоляції труб, то не варто купувати смугу ширше 60 мм. При приклеюванні теплоізоляційних матеріалів, ширина повинна бути більше 75 мм.
 
Також не варто плутати алюмінієвий і металізований скотч. Сфери застосування їх аналогічні, але другий матеріал відрізняється максимальною температурою використання не більше 80 градусів.
 

На закінчення

 
При виконанні всіх вимог застосування даного матеріалу, забезпечується надійне, економне покриття. Алюмінієвий скотч доступніше, ніж інші матеріали з аналогічними властивостями. Придбати потрібний тип смуги можна в будівельних магазинах або ринкових точках продажу.
в Будівельні матеріали Переглядів: 167 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 26 січня 2021