Facebook

Як вибрати запірну арматуру?

Питання про те, як вибрати запірну арматури встає тоді, коли необхідно прокласти сантехнічні комунікації, які відповідають за опалення і постачання води в будівлі. Для того щоб не допустити помилок, які можуть в подальшому призвести до несприятливих наслідків, і вибрати правильну арматуру, слід враховувати ряд факторів. Розглянемо їх докладніше.

Вибираємо запірну арматуру

Розглянемо основні фактори, які слід враховувати при виборі запірної арматури в магазине Boiler.ua:

1. Враховувати тип робочого середовища;

Найчастіше, вона знаходиться в одному з двох станів - рідкому або газоподібному. Крім цього, вона існує в активному і пасивному станах.

2. Діаметр трубопроводу;

Підбираючи клапаны в Украине під даний параметр, слід розуміти, що кріплення повинне бути досить міцним для того, щоб витримати часто нестійкий тиск. Крім того, добре підібрана арматура повинна бути здатна цей тиск скинути.

3. Місце розташування (вулиця, приміщення).

На вулиці, як правило, як середній річний, так і абсолютний показник температури нижче, ніж в приміщенні. На це так само слід звернути увагу. Для цього, встановлюється морозостійка запірна арматура.

Арматура, яка найбільш поширена на практиці

Фахівці, при виборі запірної арматури, найчастіше зупиняють свій вибір на наступних варіантах:

  • 1. Кран кульовий;
  • 2. Запірний вентиль.

По-своєму промисловому призначенню, вони виступають виключно як запірна продукція. Вони широко представлені на вітчизняних торговельних майданчиках, що свідчить про постійний попит на них. Так само, це говорить про те, що дана продукція повністю себе виправдовує і справляється зі своїми функціями.

Слід пам'ятати, що не можна встановлювати крани і вентилі на ділянках трубопроводу, де можуть виникнути удари з різких потоків води. У таких місцях фахівці рекомендують монтувати спеціальні засувки з герметичним клином. Таке рішення, створить перекриття плавного характеру.

в Обладнання Переглядів: 1220 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022