Facebook

Будинки з сип-панелей - нове віяння в будівництві

Як відомо, сучасне будівництво не стоїть на місці і пропонує все нові і нові технології зведення будинків Хочеться і на будівництві заощадити, і щоб тепло було. Але зараз чимало людей зупиняють свій вибір на сип-панелях. Виникає закономірне питання: що робити, якщо хочете спорудити будинок з сип-панелей, в чому переваги цього матеріалу і його недоліки.

Будинки з сип-панелей - нова і ефективна технологія

Сип-панелі - це досить «молодий» матеріал на ринку будівництва. Однак, він стрімко відвойовує собі певну нішу в будівельній індустрії: може тому, що матеріал багатошаровий, а може - тому що надійний. Сучасне будівництво будинків з сіп панелей - це зведення теплих, надійних, довговічних і доступних за ціною будинків, в яких так затишно і комфортно буде жити їх власникам.

Переваги будівництва будинків з сип-панелей
Як почати будівництво з сип-панелей і що потрібно знати будівельникам при роботі з цим матеріалом.

Отже, будь-який будує собі будинок людина, перш ніж визначитися з вибором матеріалу, повинен знати його недоліки і переваги. В першу чергу треба сказати, що СИП дома швидко будуються, однак, це далеко не всі переваги цього матеріалу.

При зведенні будинків застосовна спеціально розроблена технологія - швидкий монтаж сип-панелей. Наприклад, для процесу складання будинку потрібно всього місяць, а це набагато швидше будівництва з бруса. Цей швидкісний режим дає можливість досить швидко вибудовувати будинку, так що, якщо хочете збудувати приміщення за оптимально короткий час - сип-панелі прийдуть на допомогу.

Матеріал відповідає критерію надійності. У сип-панелей, як і біля будинків з бруса, однаковий рівень, а іноді відчутно відчувається перевага за цим параметром.

Крім цього, гідності будівель, збудованих з сип-панелей оцінено в регіонах з високою сейсмоактивністю. Таке будівля витримує коливання до 9 балів за шкалою Ріхтера.

Вогнетривкі властивості цього матеріалу також високо цінуються будівельниками. Спорудам з цього матеріалу присвоюється 1 клас вогнестійкості. Витримують вплив відкритого вогню протягом 3 годин.

Будинок з сип-панелей дуже теплий. Це дозволяє будувати будівлі з цього матеріалу навіть в досить холодних регіонах. Прийнято вважати, що матеріал по збереженню тепла в приміщенні випереджає цегляне будівництво і будівництво з бруса приблизно в 10 разів.

Екологічність панелей і будівництва з них - важливий показник. При виробництві панелей використовується натуральна сировина, тому в процесі їх використання в навколишнє середовище відсутнє виділення шкідливих парів.
Для любителів тиші сип-панелі є вирішенням проблеми шумового забруднення, проникаючого з вулиці. Тепер в будинку з сип-панелей жителі зможуть оцінити тишу і спокій по достоїнству.

в Все для дому Переглядів: 2252 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018