Facebook

Вибираємо твердопаливний котел для заміського будинку

На ринку опалення сьогодні є чимало варіантів, що дозволяють забезпечити заміський будинок теплом в будь-які морози. Кожен може вибрати для себе оптимальний варіант з точки зору базової вартості, ціни витратних матеріалів і комфорту використання.

Важко сперечатися з тим, що саме генератор теплової енергії є ключовою ланкою системи опалення заміського будинку. Розведення й радіатори - не такі принципові, хоча до їх вибору теж слід підходити уважно. Отже, що може бути джерелом тепла в будинку:

Кожен з варіантів має свої переваги і недоліки, проте одним з оптимальних рішень стане облаштування електроопалення приватного будинку або установка твердопаливного котла (особливо в будинках, які не підключені до магістрального газу).

Як вибрати твердопаливний котел?

Практично всі твердопаливні котлы отопления для дома дозволяють забезпечити значну автономність системи опалення заміського будинку. Ви не залежите від подачі газу або електроенергії, а можете абсолютно самостійно і далеко від будь-яких комунікацій обігріти житло.

Твердопаливні котли можна розділити на групи, особливості яких слід враховувати при виборі:

Класичні твердопаливні котли

Досить доступний за ціною варіант, який дозволяє обігріти досить великі площі. Сучасні моделі додатково комплектуються автоматикою і системою вентиляції. Принцип роботи таких агрегатів схожий з печами - паливо горить від низу до верху, внаслідок чого виділяється теплова енергія.

Зауважимо, що класичні котли частину теплової енергії викидають в повітря разом з продуктами горіння, що робить їх ККД досить низьким (близько 40-50%), а значить витрата палива буде чималим.

Піролізні газогенераторні котли

Піролізні котли відрізняються від класичних процесом спалювання палива. У таких агрегатах передбачені оснащений двома камерами: у верхню завантажується паливо, де воно в умовах нестачі повітря прогрівається до температури 600 ° С, що призводить до виділення піролізного газу, в нижній цей газ змішується з киснем і згорає при високій температурі. Піролізні котли дозволяють отримати більше теплової енергії, ніж класичні, ККД таких моделей досягає 85% при тривалості горіння одного завантаження до 24 годин.

Для піролізних котлів вкрай важливим є використання виключно сухих дров, підвищення вологості в 2 рази може негативно вплинути на на 50%.

в Обладнання Переглядів: 1125 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022