Facebook

Як вибрати замок для дверей?

Незважаючи на те, які можуть бути двері, без відповідного дверного замка вони не зможуть повністю убезпечити вас. Тому до вибору замків варто ставитися дуже серйозно.

Замки для дверей можна знайти на сайті https://svitzamkiv.ua/.

Типи замків

Замок циліндричного типу

Замки циліндричного типу дуже популярні. Це один з найбільш затребуваних типів замків, який люди вибирають. Але без певної захисту він не захистить вас від грабіжників. Тому що зламати дане пристосування не складе труднощів. Тому, якщо ви хочете вибрати замок цього типу, вам варто вибрати його з певним захистом. наприклад:

  • 1. Спеціальні кульки всередині
  • 2. Броньовані накладки.

Електромеханічний тип

При використанні даного типу, ви зможете не брати ключі і не хвилюватися про те, що ви забули закрити двері. Даний тип оснащений сканером і за допомогою вашого обличчя, відбитків пальців, код і т.д. може відкрити двері. Але краще не використовувати ваше обличчя або відбиток пальця, тому що є ризик бути зламаним. В іншому його ніяк не вдасться зламати.

Зверніть увагу, що в магазині svitzamkiv.ua ви можете придбати якісні замки для дверей та комплектуючі за найвигіднішими цінами на ринку просто зараз!

Ригельний тип

Є одним з ненадійних типів замків. Він має два виступаючих важеля, які рухають ригелі. Грабіжники можуть використовувати звичайну дріт, щоб зламати замок або просто підібрати схожий ключ. Через те, що ригелі часто заїдають, двері можуть залишатися відкритою або якщо ви випадково зачинили двері, щоб зайти назад доведеться викликати майстра.

Сувальдний тип

Замок сугальдного типу складно зламати. Щоб відкрити двері, ключ повинен бути рідним. Інакше ригелі не зможуть зрушити і двері не відчиняться. Тому зламати такі двері дуже складно, адже на підбирання того самого ключа піде багато часу. Ще замок сувальдного типу складно пошкодити.

електромагнітний тип

Має схожість з електромеханічним типом. Замки електромагнітного типу кодом або магнітним ключем. Але є величезний недолік такого замку. Він працює тільки за допомогою електрику, значить при відключенні замок перестане працювати. Для безпеки поставте кілька замків.

в Все для дому Переглядів: 153 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 22 січня 2020