Facebook

Як вибрати забудовника

У міру посилення законодавства в сфері житлового будівництва покупка нерухомості стає все більш безпечною, проте як і раніше в нас не до кінця врегульована ситуація з ошуканими пайовиками. Знаходячи ті або інші лазівки, на ринок приходять недобросовісні девелопери, які в кращому випадку просто не здатні розрахувати сили, а в гіршому - спочатку мають на меті зібрати кошти і «зникнути з радарів».

Ми вирішили детально розповісти про те, як правильно підбирати забудовників і об'єкти, щоб не залишитися без квартири і без грошей. Тому радимо вам звернути увагу на надійного забудовника Greenwood.

Типові випадки при виборі забудовника

Як правило, схеми обману пайовиків більш-менш схожі одна на іншу, навіть якщо є відмінності в нюансах. Наприклад, існує хибна думка, ніби фірми-одноденки не надто активні в медійному просторі, і топ видачі Яндекса або Google вже гарантує надійність компанії. Але правда в тому, що позитивні відгуки, так само як високі позиції в пошукових системах - справа техніки, їх можна згенерувати штучно. Реальні відгуки зазвичай короткі, і люди набагато частіше заходять на отзовікі, щоб залишити негативний коментар.

Це проста психологія: коли все просто добре, витрачати час на пости про забудовника в мережі люди не хочуть. Вони роблять це або на прохання менеджера, або коли все ну дуже добре (тобто людина відчуває захват від наданих послуг). Зазвичай превалює бажання донести негатив, якщо щось пішло не так. Відповідно, будь-яка сторінка відгуків, де багато довгих душевних історій - швидше за все, результат планомірної роботи забудовника. Не завжди охайною, треба відзначити.

Інша крайність - зовсім не довіряти відгуками і інформації в мережі, а шукати забудовника «по знайомству». В даному випадку ви ризикуєте нарватися на групу зацікавлених осіб, які за свою частку привертають покупців.
Таким чином, важливо дотримуватися балансу: перевіряти сайти будівельних компаній, відгуки, матеріали в ЗМІ, розміщення в мережі документи і по можливості спілкуватися з тими, хто вже купував квартири в будинках цієї компанії. Ще рекомендуємо розпитати різних ріелторів про те як правильно вибрати забудовника, або просити їх розповісти про той чи інший забудовника все що відомо.

Не менш поширена ситуація - плутанина з термінами. Різниця між закінченням робіт по проекту і його здачею в експлуатацію може бути дуже суттєвою, і неуважний пайовик може навіть не помітити відповідних пунктів при підписанні договору. В результаті історія розтягується на багато років на цілком законних підставах.

І найголовніша ознака: ціни нижче ринкових. Істотно нижче. Подумаєш, будинок далеко від центру, та й район не дуже розвинений - ось і дешево. Так міркують тисячі покупців, які потім в 80% випадків і стають ошуканими пайовиками. Занадто низькі ціни - сам по собі привід задуматися про надійність забудовника, навіть якщо всі документи в порядку. Буває так, що девелопери за допомогою проектів економ-класу намагаються роздобути більше коштів тут і зараз. Це гра на короткострокову перспективу. Завершити будівництво в термін (або взагалі коли-небудь завершити) виходить рідко.
Звичайно, різних ситуацій і схем багато, але є базові правила, дотримуючись яких ви зможете вибрати порядну забудовника.

в Все для дому Переглядів: 1242 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023