Facebook

Як вибрати хорошу та якісну інтер'єрну фарбу

Вибрати інтер'єрну фарбу непросто, але без неї оздоблення житла скучним і блякне - немає різноманітності квітів і текстур, а всілякі шпалери, навіть дуже дорогі, звичайно, відрізняються своїм зовнішнім виглядом і характеристиками.

Якщо ви хочете купить краску, то загляньте на сайт agaukraine.com, де Ви отримаєте рекомендації по вибору фарби і виконання опоряджувальних робіт.

Купувати фарбу потрібно, спираючись не тільки на ціновий критерій, але і, вивчивши властивості і область застосування декоративного покриття.

Так, для приміщень з невеликим відсотком вологості (спальні, зали) підійде фарба на основі клею ПВА. Це недорога водно-дисперсна сметанообразная маса, яка при нанесенні утворює рівне матове покриття. Таку фарбу можна наносити на дерев'яні, оштукатурені або гіпсокартонні стіни і стеля.

Якщо необхідно пофарбувати кухню, ввести декоративні прокрашенние елементи в інтер'єр санвузлів (приміщень з підвищеною вологістю) краще використовувати акрилатні склади. Коштує така фарба дорожче, однак поверхні, пофарбовані нею можна мити. Є сенс пофарбувати стіни дитячої акрилатной фарбою, адже згідно з рекомендацією більшості педіатрів, в такому приміщенні вологість повинна коливатися в межах 50-70%. Фарба на основі ПВА таких умов не витримає і почне бліднути.

Для приміщень з високим відсотком вологості можна використовувати і акрилові інтер'єрні фарби, адже вони - лідери по вологостійкості і зносостійкості, проте коштують дуже дорого. У дитячій таку фарбу застосовувати недоцільно, адже в міру зростання малюка, покриття будуть покриватися елементами «наскального живопису», а постійно перефарбовувати кімнату буде досить накладно.

Акрилову фарбу краще використовувати для покриття стель кухонь, адже вона стійка до впливу пара.

Якщо вибирати фарбу за ступенем прозорості, то обов'язково потрібно проаналізувати стан офарблюються - підстава під глянсовою фарбою можна мити, але таке декорування підкреслює всі нерівності і шорсткості. «Горбаті» основи в старих оселях краще фарбувати матовою фарбою.

Всі сучасні інтер'єрні фарби, які продають в магазинах будматеріалів, відповідають параметрам екологічної безпеки, однак, «найчистішими» є фарби на основі клею ПВА. Нескладно здогадатися, що чим ізносоустойчивєє покриття, тим більше хімічних речовин входить до його складу.

Зробити правильний вибір щодо інтер'єрної фарби дуже важливо, як видно, не кожен склад підходить для однієї і тієї ж області застосування. В іншому випадку свежесделанний ремонт буде недовговічний, а поверхні доведеться регулярно перефарбовувати.

в Все для дому Переглядів: 1189 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023