Facebook

Як вибрати вилочний навантажувач?

Вибір навантажувача, а тим більше вилочного, досить складний і трудомісткий процес, який включає в себе не тільки глибоке вивчення технічних і експлуатаційних параметрів, але також і загальну повноцінну аналітику комплексного стану транспорту. Перш ніж зупиняти свій погляд на конкретній моделі необхідно вивчити пропозиції всіх виробників, провести порівняння цінової політики, а також заглибитися в вивчення експлуатаційних характеристик і безпеки використання машини.

Логічно припустити, що найбільш важливим експлуатаційним показником будь-якого навантажувача https://www.Cartrade.ru/catalog/used_trucks/used_electro_forklifts/ є його вантажопідйомна здатність, і чим вище цей показник, тим вище буде оцінюватися машина. Важливу роль також займають такі параметри, як висота підйому, потужність двигуна, а також тип двигуна. Двигуни в свою чергу можуть бути декількох типів, як правило перевагу мають газові та дизельні двигуни, на їх працездатність впливає ряд факторів, зокрема вартість палива.

З додаткових параметрів, які впливають на експлуатаційні характеристики можна відзначити тип вантажопідйомника. Він в свою чергу буває декількох видів - механічний, гідравлічний і гідростатичний.

Також важливим фактором є тип гальмівного приводу і тип використовуваних шин, які в свою чергу можуть бути:

  • бандажними;
  • масивними;
  • пневматичними.

Габарити навантажувача також мають свою цінність, однак це вже більше індивідуальне питання і відноситься він до зручності експлуатації, так, при виборі беріть до уваги число секцій гідророзподільника, а також довжину вил. Якщо ви не впевнені в тому, як як вибрати навантажувач бу або ж як вибрати машину прямо зі складу, то довірте це питання професійної компанії, адже існує більше 60 технічних параметрів, кожен з яких впливає на вибір навантажувача - це і різні вузли, і тип навантажувача, країна виробника, стандарти виробника, наявність силового агрегатора і інші форм-фактори. У даній статті ми розглянемо лише основні з них, щоб ви змогли наочно зрозуміти і зробити для себе корисні висновки, які стануть в нагоді вам при майбутньому виборі.

в Все для дому Переглядів: 157 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019