Facebook

Як вибрати сушильне устаткування для пралень

Сушильні машини необхідні в більшості пралень - це обов'язковий наступний етап після завершення прання, коли білизна вологістю 50-70% підсушують до залишкової вологості від 10 до 0% і готують до подальшого прасування.

Машинна сушка значно прискорює і полегшує процес - навіть в масштабах міні-пральні розвішувати випрану білизну на мотузках і сушарках найчастіше просто неможливо.
 
При підборі обладнання слід користуватися таким правилом: для пральної машини (наприклад, 20 кг) необхідно підбирати сушильну машину завантаженням в 2 рази менше (10 кг), так як цикл сушіння не 1 годину, а півгодини.
Види сушильного обладнання

Сушильні машини (барабан) - основний вид сушильного обладнання в пральнях. Такий апарат зовні схожий на пральну машину: вологу білизну завантажується в барабан, закривається дверцятами і в процесі обертання обдувається повітрям заданої температури (температура залежить від встановленої програми). Існує три основних температурні режими сушіння: високотемпературна - 80-850, среднетемпературная - 60-650, делікатна - 35-400. У сушильній машині є режим холодного повітря, який використовується для охолодження білизни після сушки. Це необхідно не тільки для більш зручного процесу його вивантаження, а й для безпечної експлуатації самого обладнання.
 
Барабан сушильної машини обертається з однією швидкістю. Обертання барабана необхідно для забезпечення максимального контакту поверхні білизни з потоком розігрітого до заданої температури повітря. Також обертання запобігає зминання білизни в барабані і спрощує подальший процес прасування білизни. Залишкова вологість білизни після сушки в барабані - 10%, що дозволяє відразу виробляти прасування на ковзанках.

До речі, на сторінці http://eurotec.ua/krupnaya-bytovaya-tekhnika-3/sushilnye-mashiny-48/sushilnye-mashiny-miele-55/ можна придбати сушильну машину Miele за доступною ціною.

Сушильні шафи найчастіше використовуються після прання для сушіння речей з делікатних тканин - тих, які не можна сушити в барабанній машині (шовк, вовна, оксамит і ін.) Або речей, які потрібно сушити в розправленому вигляді (сукні, костюми). Також вони підходять для висушування вологого одягу та взуття, намоклої від дощу або снігу (спортивні костюми і взуття, спецодяг). Спеціальна система вентиляції дозволяє також усунути неприємні запахи, що вбралися в тканину. В асортименті компанії «Вязьма-Сибір» представлені сушильні машини чеського бренду Lavamac і шведського Asko. Для завантаження в шафу підходить білизна із залишковою вологістю не більше 50%, на виході можна отримати повністю сухий одяг і взуття.
Основи вибору сушильного обладнання

Вибір сушильного обладнання проводиться виходячи із завдань пральні та обсягів оброблюваного білизни. Основні критерії вибору можна визначити так:
 
Види оброблюваного білизни. Якщо часто доводиться працювати з делікатними тканинами, верхнім одягом, формованими виробами та взуттям - знадобляться і сушильна машина, і сушильну шафу.

Обсяг завантаження. В асортиментному ряді сушильних машин «Вязьма» можна знайти пристрої з завантаженням від 8 до 100 кг. Lavamac - від 9 до 90 кг.

Продуктивність. Сушильні машини «Вязьма» здатні видавати від 16 до 200 кг білизни за годину (один цикл сушки триває 30-40 хвилин), сушильні машини Lavamac - від 18 до 180 кг, шафи Lavamac - до 16 кг / год, шафи Asko - до 3 , 5 кг / год.
Додаткові опції і програми. Залежно від типу оброблюваного білизни можуть знадобитися такі опції як поділ білизни, автоматичне визначення рівня вологості, видалення неприємних запахів, сигнальне оповіщення про збої та поломки та інші.

в Все для дому Переглядів: 2358 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019