Facebook

Твердопаливні котли

На твердопаливні котли увагу звертають все більше людей. Пояснюється це тим, що підключення газу обходиться досить дорого, ціни на електрику та інші енергоносії ростуть постійно. Варіантів твердопаливних котлів на ринку пропонується безліч. Можна вибрати обладнання, яке працює на паливних брикетах, дровах або вугіллі. Щоб твердопаливні котли справно виконували свою роботу і відповідали всім очікуванням покупця, потрібно уважно поставитися до вибору пристрою. Оптимальний варіант підбирається відповідно до умов експлуатації.

Плануючи покупку котла на сайті https://teploteka.com.ua/kotly-otopleniya/tverdotoplivnye-kotly/, варто розібратися, який вид палива є найдоступнішим. У деяких регіонах краще і вигідніше опалюватися торфом або вугіллям, в деяких - дровами. Два-три типу енергоносіїв можуть використовуватися в певних моделей. Котел, наприклад, може споживати електрику або дрова. В такому випадку можна включати ночами електричний тен, а вдень використовувати дрова. Це хороша схема в тому випадку, якщо на електроенергію підключений диференційований тариф.

Також потрібно правильно підібрати потужність котла. 1 кВт потрібно закласти на кожні десять квадратних метрів. Але цей показник справедливо в тому випадку, якщо висота стель в будинку не перевищує трьох метрів і присутній хороше утеплення. Визначитися потрібно буде і з тим, чи потрібна гаряча вода додатково. Котли можуть бути одноконтурні або двоконтурними. Електричну енергію і тепло системи опалення для нагріву води використовують бойлери непрямого нагріву. В кінці опалювального сезону в такому випадку можна для нагріву води не ганяти котел на повну.

Режим експлуатації також має значення. Котел від https://teploteka.com.ua може бути резервним, основним, використовуватися час від часу. Економічність, довговічність і надійність виходять на перший план при виборі котла для постійного місця проживання.

Вид палива впливає на потужність обладнання. Тепловіддача буде змінюватися. Саме з цієї причини можуть бути істотні відмінності в роботі навіть на одній закладці. Двадцяти п'яти-тридцяти відсотків різниці в теплі можуть принести відсирілі дрова, так як вони є менш калорійними. Втрати потужності ростуть зі збільшенням вологості палива. Крім того, нагар утворюється більш інтенсивно, раз в три-п'ять днів котел потрібно буде чистити. Потужність в інструкції зазвичай пишеться максимальна, на ділі ж вона буде трохи менше.

в Все для дому Переглядів: 647 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 17 січня 2021