Facebook

Меблі на замовлення: що потрібно врахувати?

Сьогодні більшість людей вважають за краще купувати меблі на замовлення, ніж готову. І цьому є логічне пояснення. Меблі під замовлення надає можливість:

 1. враховувати параметри конкретного приміщення (особливо це важливо при нестандартної планування);
 2. створювати неповторний дизайн, додаючи ексклюзивні елементи інтер'єру;
 3. економія простору з максимальним функціоналом;
 4. зібрати виріб за допомогою професіоналів і уникнути таким чином несправностей;
 5. врахувати власні переваги щодо матеріалу, кольору, фурнітури та інших деталей вироби.

Види меблів

Компанія http://corf-mebel.com.ua/ надає послуги виготовлення меблів на замовлення з доставкою і установкою, а також індивідуальну розробку дизайну меблів. У нас Ви можете замовити меблі:

 1. для кухні;
 2. для спальні;
 3. для передпокою;
 4. для дитячої;
 5. офісну;
 6. торгову.

Що потрібно врахувати?

Перед тим, як замовити будь-яку мебель на заказ Киев, варто врахувати кілька факторів. Вони допоможуть зробити правильний вибір і отримати в результаті меблі Вашої мрії.

Габарити

На початку зробіть виміри простору, в якому хочете розмістити нові меблі. Тільки тоді Ви зможете визначити габарити вироби. Для цього краще викличте професійного заміряє, щоб в результаті меблі точно підійшла до параметрів приміщення.

Матеріал

Визначтеся, з чого повинна бути виготовлена ​​меблі. Будь-який матеріал має як переваги, так і недоліки:

 • Масив дерева - є екологічно чистим і елітним варіантом, однак вимагає особливого догляду, боїться намокання і механічних пошкоджень;
 • ДСП - виграє за рахунок недорогої вартості і відносної міцності. Однак він містить формальдегідів, шкідливі для здоров'я людини. Тому, купуючи меблі з ДСП, вибирайте клас Е1 і обов'язково перевіряйте сертифікати на продукцію.
 • МДФ - за вартістю дорожче, ніж ДСП, зате у виробництві цього матеріалу не використовуються шкідливі речовини.

Ви можете вибрати окремо матеріал для фасаду та для внутрішніх елементів. Також не зайвим буде перевірити на якість фурнітуру.

Колір і стиль

Залежить від інтер'єру і Ваших особистих переваг. Головне, щоб меблі за зовнішніми показниками гармонійно виглядала в приміщенні. Ви можете комбінувати кілька кольорів або вибрати один основний, зробивши тільки кілька яскравих акцентів. Для фасаду шафи-купе, прикладом, можна використовувати: дзеркала, кольорове скло, піскоструминні малюнки, фотодрук, бамбук, ротанг і інше - вибір досить широкий.

Інші фактори

Є багато інших факторів, які впливають на те, якою буде Ваша меблі. Це і виробник, і функціонал, і складність збирання, гарантійні зобов'язання, і вартість виробу і т.п .. При виборі меблів на замовлення кожен визначає для себе, на скільки враховувати кожен з них, самостійно.

в Меблі Переглядів: 2389 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 21 червня 2018