Facebook

Як вибрати блендер: кулінарний шопінг

Як вибрати блендер повинна знати кожна господиня. Адже цей побутовий прилад один з найкорисніших на кухні. З його допомогою можна приготувати не тільки популярні нині смузі, але і різні супи, соуси і навіть десерти. Використання блендера економить час і сили. Щоб не загубитися серед безлічі пропозицій, прислухайся до наших рекомендацій.

Розбираємося в основних видах

Як вибрати блендер, маючи мінімальні знання в області техніки? Неймовірно легко! Потрібно тільки знати базові параметри і свої бажання. В цілому, всі ці прилади діляться на 3 типи:

  • Занурювальні
  • стаціонарні
  • Звичайні подрібнювачі.

Тип пристрою визначає його вартість: хороші заглибні прилади, коштують дорожче, в той час як подрібнювачі обійдуться в 2-3 рази дешевше.

Бренд теж має значення. Вибрати якісний блендер допомагає відоме ім'я виробника. І, як правило, такий спосіб теж працює. Зрозуміло, доведеться переплатити, але відомі марки випускають більш міцну і довговічну техніку.

Це не означає, що будь-який прилад дешевше обов'язково буде поганим: техніка може бути дешевше тільки за рахунок мінімального набору функцій.

Вибираємо правильно

Правильно вибрати блендер Bamix зовсім нескладно, потрібно лише знати його важливі параметри. Це матеріал, функціонал, розміри і потужність.

Матеріали

Зверни увагу на деталі і матеріали. Леза обов'язково повинні бути металевими. Їх міцність - головна характеристика.

Чаші теж можуть бути зроблені з різних матеріалів: скла, пластику і навіть металу. Останній дуже міцний, але не дає спостерігати за процесом. Скло легко мити, воно не містить шкідливих речовин, але при цьому важке і крихке.

Краще вибирати пластикові чаші, адже за ними простіше доглядати, вони легкі і міцні. Але деякі з них можуть містити шкідливі для здоров'я хімічні речовини.

Зовнішній вигляд і габарити

Вибір зовнішнього вигляду пристрою залежить тільки від тебе. Єдиний важливий момент - це ручка. Краще вибирати прилади з гумовою ручкою - вона набагато зручніше. Не варто забувати і про габарити свого помічника.

Якщо у тебе є багато місця на кухні, можеш брати великі прилади з безліччю насадок і чаш. В іншому випадку, вибирай базовий погружной блендер або невеликий подрібнювач.

в Все для дому Переглядів: 336 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 01 червня 2020