Facebook

Вибираємо крісло мішок для дому

Сьогодні в моді безкаркасні меблі. Найяскравішим з таких предметів вважаються безкаркасні мішки. Їх вибір нині інакше як колосальним не назвеш. Люди купують їх охоче, так як такі крісла дуже і дуже зручні в користуванні. На них однаково люблять сидіти, як представники старшого покоління, так і молодь.

Винайшли такі крісла дизайнери з Італії, і в цьому їм допомогли вчені. Сьогодні їх випускають в різних країнах світу, вітчизняні виробники - не виняток. Якщо така покупка входить у ваші плани, зайдіть на сайт https://sanchobag.com.ua/blog/krislo-mishok-grusha. Вибір тут настільки широкий, що без покупки ви не залишитеся в будь-якому випадку.

Які тільки назви не отримали крісла-мішки: бінбег, «мішок з квасолею», «матрац», «крісло-груша». Щоб зробити правильний вибір всього цього «в одній особі», візьміть до уваги декілька простих порад.

Безкаркасні крісла представлені в різних розмірах: від 50 до 100 сантиметрів в діаметрі. При покупці беріть до уваги не тільки зростання людини, для якого робите придбання, але і його вік. Самі розумієте: літній члену вашої родини буде не дуже зручно користуватися маленьким кріслом. А ось для дітей мішок невеликих габаритів - це те, що потрібно!

Зовнішні чохли бінбег виконують з різних матеріалів. Це може бути шкірозамінник, хутро, льон або бавовна, велюр ... Словом, все, що завгодно. Найпрактичнішою тканиною вважається Оксфорд, і неспроста. Її легко чистити, вона довгий час не втрачає свого первинного вигляду. Якщо ви ненароком проллєте рідина на поверхню такого чохла, то всередину вона не пройде, якщо, звичайно, вчасно прийміть заходи по її видаленню.

Візьміть до уваги, що з часом такі крісла, як і будь-яка інша м'які меблі, продавлюються. Нічого страшного в цьому немає. Слід просто замінити наповнювач. Придбати його - не проблема. Та й коштує він недорого.

В якості наповнювача для таких крісел служить пінополістирол. За своєю суттю - це дрібні кульки, які і дають відчуття м'якості при посадці. Причому, чим меншого розміру будуть кульки, тим зручніше буде крісло. До того ж, вони не буде просідати протягом тривалого часу. Перед придбанням поцікавтеся у консультанта магазину, який діаметр кульок, щоб міняти внутрішній вміст крісла вам не довелося вже по закінченню декількох місяців експлуатації.

в Меблі Переглядів: 1374 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023