Facebook

Як вибрати рідкі шпалери?

Рідкі шпалери поки ще не змогли витіснити з ринку паперові аналоги, але все до того йде. Зручний в роботі матеріал дозволяє отримати на стіні монолітну безшовну поверхню, естетичну, довговічну і практичну в експлуатації.

За своєю суттю рідкі шпалери - це текстильне покриття для стін, стель, елементів декорів в інтер'єрі. Виробниками матеріал пропонується у вигляді сухих сумішей для самостійного розведення. Якщо ж оцінювати склад рідких шпалер, то він може бути дуже різним. Найчастіше в структурі суміші містяться натуральні волокна, барвники, клей, що відповідають за декоративність елементи. В якості останніх може бути використано що завгодно: перламутр, золоті нитки, кольоровий пігмент. Наприклад, подробнее ви можете про це дізнатися на сайті bioplast.ua вже зараз.

Види рідких шпалер

Найголовніший елемент складу рідких шпалер - натуральні волокна. Саме вони визначають, вид суміші і її підсумковий зовнішній результат. Прийнято поділяти рідкі шпалери:

  • шовкові;
  • целюлозні;
  • целюлозно-шовкові.

Найякіснішими і довговічними вважаються «шовкові» шпалери, так як шовк має найміцнішу волокнисту структуру, а також несприйнятливий до руйнівної дії УФ-променів і локальним механічних навантажень. Переваги шовкових рідких шпалер визначають їх чималеньку ціну, тому споживачі більш орієнтовані на придбання дешевих целюлозних або змішаних складів.

в Облицювання Переглядів: 772 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 14 жовтня 2019