Facebook

Вхідні двері в під'їзд

Спеціальні вхідні двері в під'їзд найбільш затребувані для кожного багатоквартирного будинку. Це також додаткова гарантія захисту для мешканців в будинку.

У житті кожної людини трапляється момент, коли терпіти більше немає можливості. І тоді пошуки туалету, і всякі моральні питання відходять на другий план. Пріоритетними стають пошуки затишного куточка, і нерідко в його ролі виступає під'їзд найближчого будинку. Але ось мешканці, отримавши такий «сюрприз» від незнайомця, зовсім не раді подарунку. Якщо у вашому під'їзді часто відбуваються подібні ситуації і постійно ходять «каламутні» люди, то пора задуматися про установку вхідних дверей в під'їзд.

Які двері в під'їзд вибрати?

Двері в під'їзді від https://superdveri.ua/catalog/v-podezd/ можуть бути самими різними. Але вони повинні відповідати головній вимозі: захищати його від небажаних відвідувачів. Безумовно, можна встановити дерев'яні двері, які можна було зустріти ще в радянські часи. Але ступінь захисту, що забезпечується ними, дуже сумнівна.

Набагато більш розумним виглядає встановити металеві двері. Простий лист металу, з навареним на нього каркасом з куточка, прослужить набагато довше, ніж самі вигадливі дерев'яні двері. Так, до цих дверей і не пред'являється особливих вимог в плані естетичної краси. Головне їхнє завдання - бути надійними.

Ні в якому разі не варто купувати двері з штампованої жерсті. Нетверезі підлітки легко можуть погнути метал ногами. Краще вибрати найбільш простий варіант: сталевий лист товщиною в кілька міліметрів. Ось він-то зможе витримати будь-які негаразди, які можуть на нього обвалитися.

Додаткове обладнання

Встановлені двері будуть абсолютно марні, якщо на них не буде встановлений хороший замок. Їх існує три основних види:

  • 1. Кодовий;
  • 2. «Під ключ»;
  • 3. Домофон.

Кожен з них має як переваги, так і недоліками.

Перший варіант хороший тим, що його можна швидко відкрити. Але досить чужим людям дізнатися код лише одного разу і після цього вже нічого не зможе перешкодити їм знову і знову входити в під'їзд.

Замок, який відкривається ключем надійніше кодового і дешевше домофона. Але, якщо до вас часто ходять гості, доведеться робити для них дублікати ключів. Бо, кожен раз спускатися на перший поверх, щоб відкрити двері незабаром набридне. А скидати ключ з балкона матиме наслідком те, що він поламається.

в Вікна і двері Переглядів: 1271 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 26 січня 2021